ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 2181

Останні новини

21 Серпня10:30 Канів: рятувальники завітали до дитячого табору «Сонце над Дніпром» (ВІДЕО)
Відпочинковий сезон на березі річки Дніпро для вихованці літнього, спортивно патріотичного табору «Сонце над Дніпром» вже завершується. Тож не втрачаючи часу, співробітники Канівського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області черговий раз завітали до дітвори табору «Сонце над Дніпром».
21 Серпня10:16 Монастирищенський район: рятувальники провели рейд в житловому секторі щодо попередження пожеж у побуті
З метою попередження виникнення пожеж та загибелі людей на них, 21 серпня співробітники Монастирищенського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області спільно з волонтерами та головою села провели роз’яснювально-профілактичний рейд у житловому секторі села Бубельня.
21 Серпня09:23 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 31 особу та ліквідували 4 тис. 340 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 14.08 по 20.08) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
21 Серпня08:00 Управління ДСНС у Черкаській області закликає громадян не провокувати пожежі у екосистемах! (ВІДЕО)
Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження.
18 Серпня15:21 Шполянський район: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі на елеваторі (ВІДЕО)
17 серпня співробітники Шполянського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях, в ході яких відпрацьовувалися питання взаємодії відповідних служб під час ліквідації умовної пожежі на підприємстві «Шполянський елеватор».
18 Серпня15:00 УВАГА! Надзвичайна пожежна небезпека
19-21 серпня переважно надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека, місцями висока (4 класу).
18 Серпня14:31 Христинівка: рятувальники нагадали громадянам правила безпеки життєдіяльності (ВІДЕО)
18 серпня інспекторський склад Христинівського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області здійснив інформаційно –роз`яснювальну роботу в житловому секторі міста.
18 Серпня10:48 Золотоноша: рятувальники ліквідували умовну пожежу, яка виникла через витік мастила
17 серпня на промисловому майданчику Золотоніського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів відбулися тренувальні навчання.
18 Серпня08:52 На базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення відкрито музейну експозицію, присвячену діяльності саперів
17 серпня на території аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС у Черкаській області відкрито музейну експозицію, присвячену діяльності саперів
17 Серпня11:32 Черкаси: в дитячому таборі рятувальники провели акцію «Безпечне літо» (ВІДЕО)
Впродовж літніх канікул співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області постійно відвідують літні табори та дитячі санаторії з метою навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності. Такі зустрічі рятувальників та дітей завжди проходять в досить цікавій та повчальній формі.
16 Серпня15:24 Уманський район: співробітники ДСНС провели лекційне заняття для працівників культури
15 серпня співробітники Уманського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області провели лекційне заняття з працівниками культури Уманської райдержадміністрації.
16 Серпня13:18 Шпола: рятувальники провели навчання на об`єкті з масовим перебуванням людей (ВІДЕО)
15 серпня співробітники Шполянського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області провели тактико-спеціальні навчання на об’єкті з масовим перебуванням людей, а саме в найбільшому готелі-ресторані міста «Водограй».
16 Серпня13:17 На Черкащині завершилася комплексна перевірка ДСНС України (ВІДЕО)
16 серпня у Черкаській області завершила свою роботу комісія ДСНС, яка перевіряла в області стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення
15 Серпня09:00 Управління ДСНС України у Черкаській області закликає громадян дотримуватися правил безпеки під час відпочинку біля водойм! (ВІДЕО)
Наразі в області утримується тепла погода, тож люди масово вирушають на відпочинок до водойм. І разом із позитивними емоціями, на жаль, збільшили статистику щодо загибелі на водних об'єктах. З початку року на водних об’єктах області зареєстровано 45 пригод, внаслідок яких 34 особи загинуло та 16 осіб було врятовано.
14 Серпня09:01 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 40 осіб та ліквідували 3 тис. 45 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 07.08 по 13.08) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
12 Серпня14:22 Комісія ДСНС перевірила роботу структурних підрозділів Управління (ВІДЕО)
Впродовж 5-ти днів комісія ДСНС перевіряла найбільші міста Черкащини як Канів, Золотоноша, Умань, Черкаси та відповідні райони області. Кожного дня на робочих нарадах підводились підсумки та давалась принципова оцінка роботі всім задіяним у заході службам
12 Серпня10:50 Канівський район: рятувальники здійснили відпрацювання житлового сектору в сільській місцевості
Аби запобігти пожежам в період літнього пожежонебезпечного періоду та попередити загорання у житловому секторі співробітники Канівського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області спільно з представниками зацікавлених служб та відомств постійно здійснюють відпрацювання житлового сектору.
12 Серпня10:08 В Уманському районі комісією ДСНС проведено комплексну перевірку готовності служб цивільного захисту (ВІДЕО)
Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту, 11 серпня комісія ДСНС здійснила перевірку готовності регіональної підсистеми цивільного захисту міста Умань та Уманського району.
11 Серпня12:44 Черкаси: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з жителями міста (ВІДЕО)
11 серпня співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області вирушили в профілактичний рейд та провели інформаційно-роз`яснювальну роботу серед жителів та гостей міста.
10 Серпня18:08 У Золотоніському районі комісією ДСНС проведено комплексну перевірку діяльності служб цивільного захисту
Комісія ДСНС України вже четвертий день працює в Черкаській області. Головні питання, які цікавлять перевіряючих незмінні, - стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту і організація роботи з питань техногенної та пожежної безпеки регіональної підсистеми.
10 Серпня14:08 Шполянський район: рятувальники на території заводу перевірили справність пожежних гідрантів
10 серпня рятувальники 17 – ї Державно пожежно - рятувальної частини міста Шпола, за зверненням керівництва ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод» здійснили на території підприємства перевірку технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання.
9 Серпня17:12 Канівський район: комісією ДСНС проведено комплексну перевірку діяльності служб цивільного захисту району (ВІДЕО)
9 серпня комісія ДСНС України працювала у місті Каневі, де перевірила стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту і організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки
9 Серпня15:58 Катеринопіль: рятувальники здійснили профілактичний рейд на місцевому ставку
Аби попередити виникнення трагічних випадків на воді та хоч якось вплинути на свідомість громадян, 9 серпня співробітники Катеринопільського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області провели профілактичний рейд на одному із місцевих ставків.
9 Серпня15:02 Черкаський район: у санаторії «Руська Поляна» рятувальники провели акцію «Запобігти.Врятувати.Допомогти.» (ВІДЕО)
9 серпня в дитячому санаторії «Руська Поляна» співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області провели громадську акцію «Запобігти.Врятувати.Допомогти.»
9 Серпня11:00 Жашківський район: рятувальники здійснили профілактичне відпрацювання житлового сектору (ВІДЕО)
8 серпня співробітники Жашківського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області здійснили профілактичне відпрацювання житлового сектору у селах Охматів та Вороне.

    Твіт