ГоловнаОстанні новини14 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Черкаси: рятувальники нагадали працівникам Черкаського міського Палацу молоді правила пожежної безпеки

Опубліковано: 14.05.2018, 10:10

 

11 травня фахівці Служби порятунку «101» із працівниками Черкаського міського Палацу молоді, провели навчальний семінар.
Для більш якісного сприйняття матеріалу представники «Служби порятунку «101» продемонстрували за допомогою мультимедійного проектору інформаційний фільм, за допомогою якого ознайомили присутніх зі статистикою пожеж, основними причинами їх виникнення, та особливостями діяльності Державної служби надзвичайних ситуацій.
Нагадавши працівникам культури правила пожежної безпеки для об‘єктів з масовим перебуванням людей, фахівці ДСНС із свого власного досвіду навели приклади пожеж, а також пояснили до яких наслідків призводить нехтування правилами пожежної безпеки.
Щоб краще зрозуміти викладений матеріал, працівники Палацу молоді пройшли спеціальне анкетування, яке дозволило не лише перевірити набуті знання, а й краще їх засвоїти.
Неабияку цікавість у присутніх викликали практичні заняття із вогнегасники. Дізнавшись про види вогнегасників, та те як вони влаштовані, робітники спробували на практиці, як правильно їх обслуговувати, як правильно ними користуватися аби за їх допомогою ліквідувати загорання на початковій стадії.
Зважаючи на те, що робота працівників культурно-видовищного закладу пов’язана з постійним перебуванням великої кількості людей, то при проведенні заняття, велика увага була приділена правилам проведення евакуації та першочерговим діям на випадок виникнення пожежі.
По завершенню навчальної лекції, рятувальники нагадали номера екстрених служб і порядок надання інформації у разі виникнення надзвичайної ситуації.

IMG_3241.jpgIMG_3238.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_3254.jpg


   
Останні новини
15 Серпня17:07 Христинівський район: рятувальники дбають про безпеку лісів
15 Серпня16:20 Уманський район: рятувальники контролюють безпеку під час збиральної компанії
15 Серпня15:29 Умань: рятувальники продовжують проводити роз’яснювальну роботу по місцях масового відпочинку на воді
15 Серпня12:54 Черкаський район: рятувальники за допомогою квадрокоптера перевірили протипожежний стан місць залягання покладів торфу
14 Серпня14:37 Рятувальники звернули увагу черкащан на дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку у лісопаркових зонах
14 Серпня12:33 Смілянський та Кам′янський райони: рятувальники навчали правилам безпечного відпочинку на воді
14 Серпня12:20 Лисянський район: в дитячому садочку «Сонечко» рятувальники провели пізнавально-розважальний захід – Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
13 Серпня17:35 У Києві відкрито пам’ятник легендарному генералу пожежної охорони Пилипу Десятникову
13 Серпня16:35 Напередодні нового навчального року в області розпочались комісійні обстеження протипожежного захисту навчальних закладів
13 Серпня15:36 Чигиринський район: рятувальники провели профілактичний рейд житловим сектором
10 Серпня16:15 Золотоноша: рятувальники приймали колег із Німеччини
10 Серпня15:10 Черкаси: рятувальники провели рейди на місцевих пляжах
10 Серпня10:15 Черкащанин став переможцем етапу Кубку України з пожежно-прикладного спорту
10 Серпня09:14 Канів: рятувальники провели профілактичну роботу серед відпочивальників біля води
9 Серпня15:52 Черкаси: рятувальники тренувалися ліквідовувати наслідки ДТП
Останні новини