ГоловнаОстанні новини19 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники навчаються гасити пожежі та рятувати людей у лікувальних закладах (ВІДЕО)

Опубліковано: 19.07.2018, 11:25

18 липня одразу в трьох районах області Уманському, Золотоніському та Монастирищенському Управління ДСНС провело масштабні навчання щодо дій пожежно-рятувальних підрозділів на випадок пожежі.

На відміну від попередніх, ці навчання розпочалися ще до повідомлення про умовне загорання. У відповідності до планів пожежогасіння та тактичних схем рятувальники вивчили особливості об’єктів, дорожні схеми під’їздів, наявність та розташування  вододжерел, справність пожежної сигналізації, дотримання вимог щодо утримання евакуаційних виходів.

Згодом, із урахуванням усіх цих особливостей було проведене бойове розгортання сил та засобів пожежно-рятувальних підрозділів та добровільних пожежних дружин що функціонують у закладах.

Традиційно для таких навчань більшість вправ рятувальники виконували у складі спеціальних ланок газодимозахисної служби із включенням у апарати на стиснутому повітрі. Саме такі мобільні підрозділи є найбільш ефективними у випадку масштабних пожеж на об‘єктах з масовим перебуванням людей, особливо в умовах непридатного для дихання середовища.

Значну увагу під час навчань було приділено відпрацюванню евакуаційних заходів, особливо з висот та із відділень в яких знаходяться хворі із обмеженими фізичними можливостями.

Підбиваючи підсумки навчань начальник відділу реагування Управління  ДСНС, Сергій Юрченко зазначив: - «Тренування особового складу щодо ліквідації пожеж на об’єктах з цілодобовим перебуванням людей та вдосконалення взаємодії між підрозділами ДСНС обслуговуючим персоналом та іншими оперативними службами, залишається важливим завданням, яке доведеться постійно вирішувати у випадку надзвичайної події. Не випадково саме на особливостях такої взаємодії ми і побудували проведення тренувань що пройшли на території лікувальних закладів».

DSC01103.JPG  DSC01084.JPG

Фото (16).jpg  Фото (4).jpg


   
Останні новини
15 Жовтня14:01 Катеринопільський район: рятувальники провели рейд житловим сектором (ВІДЕО)
14 Жовтня16:05 Черкаські рятувальники взяли участь у заходах з нагоди Дня захисника України (ВІДЕО)
14 Жовтня09:00 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України.
14 Жовтня08:00 Рятувальники Управління ДСНС області переходять на посилений режим несення служби
13 Жовтня12:21 Чорнобаївський район: рятувальники провели профілактичну бесіду з населенням щодо безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами
13 Жовтня11:57 Христинівські рятувальники провели профорієнтаційну роботу з учнями
13 Жовтня11:37 Монастирищенський район: рятувальники навчали школярів – правил пожежної безпеки у побуті та діям у разі виникнення пожежі
13 Жовтня11:10 Рятувальники Жашківського, Маньківського та Христинівського районів провели профілактичні рейди в житловому секторі
12 Жовтня15:37 В обласному Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій пройшли урочистості з нагоди Дня захисника України (ВІДЕО)
12 Жовтня14:06 На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорювалися питання стану розмінування територій України, забруднених вибухонебезпечними предметами
12 Жовтня12:42 Лави рятувальників області поповнили 27 випускників навчального пункту (ВІДЕО)
12 Жовтня09:23 Психологи Управління провели лекційно-тренінгове заняття із студентами
12 Жовтня08:16 Кам`янка: рятувальники попереджають пожежі в житловому секторі
12 Жовтня08:03 Як не стати жертвою отруйних грибів: поради рятувальників!
11 Жовтня16:25 В Умані та Черкасах співробітники ДСНС провели зустрічі з підприємцями
Останні новини