ГоловнаОстанні новини19 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники навчаються гасити пожежі та рятувати людей у лікувальних закладах (ВІДЕО)

Опубліковано: 19.07.2018, 11:25

18 липня одразу в трьох районах області Уманському, Золотоніському та Монастирищенському Управління ДСНС провело масштабні навчання щодо дій пожежно-рятувальних підрозділів на випадок пожежі.

На відміну від попередніх, ці навчання розпочалися ще до повідомлення про умовне загорання. У відповідності до планів пожежогасіння та тактичних схем рятувальники вивчили особливості об’єктів, дорожні схеми під’їздів, наявність та розташування  вододжерел, справність пожежної сигналізації, дотримання вимог щодо утримання евакуаційних виходів.

Згодом, із урахуванням усіх цих особливостей було проведене бойове розгортання сил та засобів пожежно-рятувальних підрозділів та добровільних пожежних дружин що функціонують у закладах.

Традиційно для таких навчань більшість вправ рятувальники виконували у складі спеціальних ланок газодимозахисної служби із включенням у апарати на стиснутому повітрі. Саме такі мобільні підрозділи є найбільш ефективними у випадку масштабних пожеж на об‘єктах з масовим перебуванням людей, особливо в умовах непридатного для дихання середовища.

Значну увагу під час навчань було приділено відпрацюванню евакуаційних заходів, особливо з висот та із відділень в яких знаходяться хворі із обмеженими фізичними можливостями.

Підбиваючи підсумки навчань начальник відділу реагування Управління  ДСНС, Сергій Юрченко зазначив: - «Тренування особового складу щодо ліквідації пожеж на об’єктах з цілодобовим перебуванням людей та вдосконалення взаємодії між підрозділами ДСНС обслуговуючим персоналом та іншими оперативними службами, залишається важливим завданням, яке доведеться постійно вирішувати у випадку надзвичайної події. Не випадково саме на особливостях такої взаємодії ми і побудували проведення тренувань що пройшли на території лікувальних закладів».

DSC01103.JPG  DSC01084.JPG

Фото (16).jpg  Фото (4).jpg


   
Останні новини
15 Серпня17:07 Христинівський район: рятувальники дбають про безпеку лісів
15 Серпня16:20 Уманський район: рятувальники контролюють безпеку під час збиральної компанії
15 Серпня15:29 Умань: рятувальники продовжують проводити роз’яснювальну роботу по місцях масового відпочинку на воді
15 Серпня12:54 Черкаський район: рятувальники за допомогою квадрокоптера перевірили протипожежний стан місць залягання покладів торфу
14 Серпня14:37 Рятувальники звернули увагу черкащан на дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку у лісопаркових зонах
14 Серпня12:33 Смілянський та Кам′янський райони: рятувальники навчали правилам безпечного відпочинку на воді
14 Серпня12:20 Лисянський район: в дитячому садочку «Сонечко» рятувальники провели пізнавально-розважальний захід – Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
13 Серпня17:35 У Києві відкрито пам’ятник легендарному генералу пожежної охорони Пилипу Десятникову
13 Серпня16:35 Напередодні нового навчального року в області розпочались комісійні обстеження протипожежного захисту навчальних закладів
13 Серпня15:36 Чигиринський район: рятувальники провели профілактичний рейд житловим сектором
10 Серпня16:15 Золотоноша: рятувальники приймали колег із Німеччини
10 Серпня15:10 Черкаси: рятувальники провели рейди на місцевих пляжах
10 Серпня10:15 Черкащанин став переможцем етапу Кубку України з пожежно-прикладного спорту
10 Серпня09:14 Канів: рятувальники провели профілактичну роботу серед відпочивальників біля води
9 Серпня15:52 Черкаси: рятувальники тренувалися ліквідовувати наслідки ДТП
Останні новини