ГоловнаОстанні новини20 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Черкаси: рятувальники провели навчання на території міської лікарні

Опубліковано: 20.07.2018, 08:50

 19 липня в КНП “Перша Черкаська міська лікарня” рятувальники провели масштабні навчання щодо дій пожежно-рятувальних підрозділів на випадок пожежі.

Традиційно, перед початком заходу рятувальники ознайомилися з технічною характеристикою об’єкту.

Головний лікар Тимофій Тронц характеризуючи заклад, зробив акцент на специфічних особливостях лікарні, які у випадку ліквідації надзвичайної події мають велике значення для ефективних дій спеціалізованих служб екстреного виклику, - системах енергоживлення, водопостачання, шляхах під‘їзду та евакуації, системи раннього виявлення та сигналізації, забезпеченість приміщень первинними засобами пожежогасіння та вміння ним користуватися обслуговуючим персоналом. Звісно, рятувальників, для яких першочерговим завданням завжди є порятунок людей, також цікавила кількість персоналу та хворих, що цілодобово перебувають на лікуванні.

Навчання дозволили відпрацювати практичні дії по ліквідації пожеж і порятунку людей на об'єктах з масовим перебуванням людей, перевірити можливості техніки яка є на озброєнні Черкаського гарнізону пожежно-рятувальної служби до порятунку людей з висот. Важливо також було відпрацювати взаємодію пожежних підрозділів зі службами життєзабезпечення міста.

Рятувальники, у відповідності до планів та тактичних схем провели інженерне вивчення об’єкту та бойове розгортання наявних сил та засобів, передбачених для ліквідації такого роду пожеж.

Під час ознайомлення із схемами проїзду та наявними вододжерелами були відпрацьовані методи проведення розвідки, евакуації пацієнтів та забору води.

Під час навчань також були перевірені дії персоналу лікарні з оповіщення про пожежу та евакуації пацієнтів та обслуговуючого персоналу. Водночас, із медичними працівниками було проведено тренування із первинними засобами пожежогасіння.

Через сильне задимлення більшість вправ рятувальники виконували у складі спеціальних ланок газодимозахисної служби із включенням у апарати на стиснутому повітрі. Саме такі мобільні підрозділи є найбільш ефективними у випадку масштабних пожеж на об‘єктах з масовим перебуванням людей, особливо в умовах непридатного для дихання середовища.

Значну увагу під час навчань було приділено відпрацюванню евакуаційних заходів, особливо з висот та із відділень, в яких знаходяться хворі із обмеженими фізичними можливостями.

Загалом в навчаннях взяли участь 50 фахівців Управління ДСНС та Черкаського міськрайонного відділу, а також 7 одиниць спеціальної та пожежної техніки серед яких одна ЧІПБ ім.Героїв Чорнобиля та близько 40 курсантів навчального закладу разом із професорсько-викладацьким складом.

Аналізуючи результати навчань, керівник навчань — перший заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області, Сергій Озеран високо оцінив досвід, який вдалось набути під час тренування, водночас він висловив упевненість у тому, що: - «У випадку реальної надзвичайної ситуації, кожна із служб, і адміністрація і обслуговуючий персонал закладу і рятувальники повинні діяти злагоджено, впевнено, та ефективно, саме від цього залежить і ліквідація пожежі і безпека хворих».

Аналогічні навчання у лікарні пройшли у цей день і в Шполянському районі.

 

IMG_6057.jpgIMG_6086.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_6090.jpgIMG_6093.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_6114.jpgIMG_6096.jpg


   
Останні новини
15 Серпня17:07 Христинівський район: рятувальники дбають про безпеку лісів
15 Серпня16:20 Уманський район: рятувальники контролюють безпеку під час збиральної компанії
15 Серпня15:29 Умань: рятувальники продовжують проводити роз’яснювальну роботу по місцях масового відпочинку на воді
15 Серпня12:54 Черкаський район: рятувальники за допомогою квадрокоптера перевірили протипожежний стан місць залягання покладів торфу
14 Серпня14:37 Рятувальники звернули увагу черкащан на дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку у лісопаркових зонах
14 Серпня12:33 Смілянський та Кам′янський райони: рятувальники навчали правилам безпечного відпочинку на воді
14 Серпня12:20 Лисянський район: в дитячому садочку «Сонечко» рятувальники провели пізнавально-розважальний захід – Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
13 Серпня17:35 У Києві відкрито пам’ятник легендарному генералу пожежної охорони Пилипу Десятникову
13 Серпня16:35 Напередодні нового навчального року в області розпочались комісійні обстеження протипожежного захисту навчальних закладів
13 Серпня15:36 Чигиринський район: рятувальники провели профілактичний рейд житловим сектором
10 Серпня16:15 Золотоноша: рятувальники приймали колег із Німеччини
10 Серпня15:10 Черкаси: рятувальники провели рейди на місцевих пляжах
10 Серпня10:15 Черкащанин став переможцем етапу Кубку України з пожежно-прикладного спорту
10 Серпня09:14 Канів: рятувальники провели профілактичну роботу серед відпочивальників біля води
9 Серпня15:52 Черкаси: рятувальники тренувалися ліквідовувати наслідки ДТП
Останні новини