ГоловнаОстанні новини20 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Черкаси: рятувальники провели навчання на території міської лікарні

Опубліковано: 20.07.2018, 08:50

 19 липня в КНП “Перша Черкаська міська лікарня” рятувальники провели масштабні навчання щодо дій пожежно-рятувальних підрозділів на випадок пожежі.

Традиційно, перед початком заходу рятувальники ознайомилися з технічною характеристикою об’єкту.

Головний лікар Тимофій Тронц характеризуючи заклад, зробив акцент на специфічних особливостях лікарні, які у випадку ліквідації надзвичайної події мають велике значення для ефективних дій спеціалізованих служб екстреного виклику, - системах енергоживлення, водопостачання, шляхах під‘їзду та евакуації, системи раннього виявлення та сигналізації, забезпеченість приміщень первинними засобами пожежогасіння та вміння ним користуватися обслуговуючим персоналом. Звісно, рятувальників, для яких першочерговим завданням завжди є порятунок людей, також цікавила кількість персоналу та хворих, що цілодобово перебувають на лікуванні.

Навчання дозволили відпрацювати практичні дії по ліквідації пожеж і порятунку людей на об'єктах з масовим перебуванням людей, перевірити можливості техніки яка є на озброєнні Черкаського гарнізону пожежно-рятувальної служби до порятунку людей з висот. Важливо також було відпрацювати взаємодію пожежних підрозділів зі службами життєзабезпечення міста.

Рятувальники, у відповідності до планів та тактичних схем провели інженерне вивчення об’єкту та бойове розгортання наявних сил та засобів, передбачених для ліквідації такого роду пожеж.

Під час ознайомлення із схемами проїзду та наявними вододжерелами були відпрацьовані методи проведення розвідки, евакуації пацієнтів та забору води.

Під час навчань також були перевірені дії персоналу лікарні з оповіщення про пожежу та евакуації пацієнтів та обслуговуючого персоналу. Водночас, із медичними працівниками було проведено тренування із первинними засобами пожежогасіння.

Через сильне задимлення більшість вправ рятувальники виконували у складі спеціальних ланок газодимозахисної служби із включенням у апарати на стиснутому повітрі. Саме такі мобільні підрозділи є найбільш ефективними у випадку масштабних пожеж на об‘єктах з масовим перебуванням людей, особливо в умовах непридатного для дихання середовища.

Значну увагу під час навчань було приділено відпрацюванню евакуаційних заходів, особливо з висот та із відділень, в яких знаходяться хворі із обмеженими фізичними можливостями.

Загалом в навчаннях взяли участь 50 фахівців Управління ДСНС та Черкаського міськрайонного відділу, а також 7 одиниць спеціальної та пожежної техніки серед яких одна ЧІПБ ім.Героїв Чорнобиля та близько 40 курсантів навчального закладу разом із професорсько-викладацьким складом.

Аналізуючи результати навчань, керівник навчань — перший заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області, Сергій Озеран високо оцінив досвід, який вдалось набути під час тренування, водночас він висловив упевненість у тому, що: - «У випадку реальної надзвичайної ситуації, кожна із служб, і адміністрація і обслуговуючий персонал закладу і рятувальники повинні діяти злагоджено, впевнено, та ефективно, саме від цього залежить і ліквідація пожежі і безпека хворих».

Аналогічні навчання у лікарні пройшли у цей день і в Шполянському районі.

 

IMG_6057.jpgIMG_6086.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_6090.jpgIMG_6093.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_6114.jpgIMG_6096.jpg


   
Останні новини
15 Жовтня14:01 Катеринопільський район: рятувальники провели рейд житловим сектором (ВІДЕО)
14 Жовтня16:05 Черкаські рятувальники взяли участь у заходах з нагоди Дня захисника України (ВІДЕО)
14 Жовтня09:00 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України.
14 Жовтня08:00 Рятувальники Управління ДСНС області переходять на посилений режим несення служби
13 Жовтня12:21 Чорнобаївський район: рятувальники провели профілактичну бесіду з населенням щодо безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами
13 Жовтня11:57 Христинівські рятувальники провели профорієнтаційну роботу з учнями
13 Жовтня11:37 Монастирищенський район: рятувальники навчали школярів – правил пожежної безпеки у побуті та діям у разі виникнення пожежі
13 Жовтня11:10 Рятувальники Жашківського, Маньківського та Христинівського районів провели профілактичні рейди в житловому секторі
12 Жовтня15:37 В обласному Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій пройшли урочистості з нагоди Дня захисника України (ВІДЕО)
12 Жовтня14:06 На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорювалися питання стану розмінування територій України, забруднених вибухонебезпечними предметами
12 Жовтня12:42 Лави рятувальників області поповнили 27 випускників навчального пункту (ВІДЕО)
12 Жовтня09:23 Психологи Управління провели лекційно-тренінгове заняття із студентами
12 Жовтня08:16 Кам`янка: рятувальники попереджають пожежі в житловому секторі
12 Жовтня08:03 Як не стати жертвою отруйних грибів: поради рятувальників!
11 Жовтня16:25 В Умані та Черкасах співробітники ДСНС провели зустрічі з підприємцями
Останні новини