ГоловнаОстанні новини14 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

З нагоди Дня рятівника в Управлінні пройшли урочисті заходи

Опубліковано: 14.09.2018, 18:29

14 вересня на території Управління відбулися урочисті заходи, присвячені професійному святу, – Дню рятівника.

 Напередодні 17 вересня, коли рятувальники відзначають своє професійне свято, привітати людей мужньої професії до Управління завітали поважні гості, Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, перший заступник голови Черкаської обласної ради Валентин Тарасенко, виконуючий обов‘язки начальника Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля Олександр Тищенко, Митрополит Черкаський і Чигиринський, – Голова Синодального управління військового духовенства Владика Іоанн, ветерани пожежної охорони та представники підприємств і відомчих організацій.

 Виступаючи перед присутніми, Голова адміністрації Юрій Ткаченко відзначив високий ступень ефективної співпраці з питань цивільного захисту, що існує в області. Він також наголосив на високому ступені довіри, який ДСНС має у суспільстві, - «Людське життя - найдорожчий скарб, тому на працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій покладена велика відповідальність за збереження життя кожного громадянина. І приємно, що розуміючи свою надзвичайну відповідальність перед суспільством за покладені на вас завдання, ви попри складнощі, впевнено та сміливо рухаєтесь уперед. Саме завдяки вашому професіоналізму та відповідальності, професія рятувальника високо цінується у суспільстві», - зазначив Юрій Олегович.

 У свою чергу, звертаючись до присутніх начальник Управління, генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь, наголосив: «Сьогодні ні в кого не викликає сумнівів той факт, що мужня робота в складних, часом критичних умовах, здобула рятувальникам у суспільстві заслужений авторитет та справедливу повагу. Ми завжди першими приходимо на допомогу тим, хто потрапив у біду. Не зважаючи на труднощі йдемо туди, де людям потрібна допомога. Врятовані життя є кращою нагородою для кожного співробітника служби», підкреслив Віктор Михайлович.

 Під час урочистих заходів з вуст гостей звучало багато теплих слів та побажань на адресу рятувальників.

 Зокрема, вітаючи співробітників ДСНС із святом, перший заступник голови Черкаської обласної ради Валентин Тарасенко підкреслив, - «Я цілковито задоволений рівнем відповідальності, підготовки та реагування, який сьогодні демонструють рятувальні підрозділи, що забезпечують пожежну та техногенну безпеку в області. Ліквідовані чисельні надзвичайні події та врятовані життя яскраве тому підтвердження. Ми розуміємо, що запорука успіху та ефективного реагування залежить від стану технічного забезпечення підрозділів Управління та регіональних мобільних груп сучасною пожежно-рятувальною технікою та обладнанням. Тому депутатський корпус і надалі буде приділяти значну увагу питанням цивільного захисту регіону.», - зазначив Валентин Петрович.

 Зі словами привітань та щирої вдячності, до колег рятувальників, звернувся виконуючий обов‘язки начальника Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, Олександр Тищенко. «Вже 45 років між Черкаським інститутом пожежної безпеки та Управлінням ДСНС існують добрі товариські та робочі стосунки. Ми разом ліквідовуємо наслідки надзвичайних подій, вчимось на практичних заняттях, тренуваннях, відпрацьовуємо спеціальні завдання на спеціальному полігоні. Завдяки вашій підтримці та допомозі, курсанти мають змогу отримувати безцінний досвід, який дозволить їм у майбутньому з честю продовжити традиції оперативності та професіоналізму притаманні співробітникам ДСНС, - підкреслив Олександр Михайлович»

 Із словами підтримки та Божого благословення до присутніх звернувся Голова  Синодального управління військового духовенства Владико Іоанн, – «Ваша жертовність та відданість справі захисту людей викликає щире захоплення та повагу. Саме ці якості повинен мати у серці кожен, хто обрав для себе непросту долю захисника, чи то на ратному полі, чи на місці ліквідації надзвичайної ситуації», - наголосив Митрополит Черкаський та Чигиринський.

 Традиційно для святкового заходу не обійшлося без нагород та відзнак.
За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята, велика група рятувальників Черкащини отримала чергові спеціальні звання, відзнаки, а також була заохочена грамотами та подяками.

 На завершення урочистої частини, гості, ветерани служби та присутні, мали змогу оглянути наявну пожежно-рятувальну техніку та спорядження. Особливу зацікавленість викликав сучасний Пересувний пункт оперативного керівництва, поява якого стала результатом активної та дієвої співпраці ДСНС та Черкаських обласної державної адміністрації та обласної ради.

30.jpg 29.jpg

28.jpg 27.jpg

8.jpg 0.jpg

25.jpg 23.jpg

20.jpg 18.jpg

17.jpg 16.jpg

12.jpg 11.jpg

10.jpg 7.jpg

6.jpg 5.jpg

3.jpg 4.jpg

 2.jpg 1.jpg


   
Останні новини
19 Жовтня15:33 УВАГА! Попередження про туман
19 Жовтня15:29 Умань: відпрацьовано реагування оперативних служб цивільного захисту на надзвичайну подію пов‘язану із захворюванням на холеру
19 Жовтня14:17 Рятувальники Черкащини вкотре звернулися до громадян дотримуватись правил безпечної поведінки
19 Жовтня08:00 УВАГА! Попередження про пожежну небезпеку
18 Жовтня17:30 Золотоноша: відбулась перевірка готовності до дій територіальної підсистеми цивільного захисту (ВІДЕО)
18 Жовтня17:24 Золотоніський район: відкрито місцеву пожежну команду (ВІДЕО)
17 Жовтня17:20 Черкаси: триває контрольна перевірка заходів державної політики у сфері цивільного захисту (ВІДЕО)
17 Жовтня12:05 Катеринопільський район: рятувальники закликають дбати про безпеку у власних оселях (ВІДЕО)
16 Жовтня16:08 Черкаський район: рятувальники провели профілактичну роботу щодо заборони випалювання сухої рослинності
16 Жовтня15:01 Катеринопільські рятувальники провели урок безпеки в школі
16 Жовтня14:38 На Черкащині розпочато перевірку стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення (ВІДЕО)
16 Жовтня14:03 Лисянський район: рятувальники нагадали селянам правила безпеки в побуті (ВІДЕО)
16 Жовтня09:24 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 37 осіб та ліквідували 1 тис. 681 пожежу
15 Жовтня14:01 Катеринопільський район: рятувальники провели рейд житловим сектором (ВІДЕО)
14 Жовтня16:05 Черкаські рятувальники взяли участь у заходах з нагоди Дня захисника України (ВІДЕО)
Останні новини