ГоловнаОстанні новини17 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Черкаси: триває контрольна перевірка заходів державної політики у сфері цивільного захисту (ВІДЕО)

Опубліковано: 17.10.2018, 17:20

17 жовтня комісія ДСНС України працювала у місті Черкаси та Черкаському районі.

Упродовж дня, членами комісії, було перевірено діяльність органів виконавчої влади району в частині виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної і пожежної безпеки, цивільного захисту. Під час перевірки фахівці ДСНС також надали відповідну методичну допомогу.

Одним із важливих етапів перевірки стало проведення практичного навчання, під час якого перевірялися дії аварійно-рятувальних підрозділів, а також служб екстреного виклику. Згідно з тактичним завданням навчань, усім службам цивільного захисту необхідно було відреагувати на розлив ртуті, який стався в приміщенні мультимедійного центру Черкаської Першої міської гімназії.

До проведення заходів, щодо ліквідації наслідків умовної надзвичайної ситуації залучалися 35 рятувальників та 4 одиниці пожежної та спеціальної техніки.

Під час навчань значну увагу також було приділено діям адміністрації гімназії та обслуговуючого персоналу, який відпрацював завдання з оповіщення та проведення евакуації  учнів.

Для проведення демеркуризації приміщення, співробітники групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувального загону спеціального призначення провели спеціальні апаратні заміри та застосувавши реактиви знешкодили розлив небезпечної хімічної речовини.  Зібрану ртуть було упаковано до спеціального контейнеру який передано на утилізацію.

У відповідності до інструкцій взаємодії, для проведення оперативних дій, на місце події прибули аварійні бригади комунальних підприємств та інші служби екстреного реагування.

Медичні працівники відпрацювали алгоритм сортування постраждалих та протоколи надання медичної допомоги 4-ом постраждалим, які за легендою навчань отруїлися парами ртуті.

Значну увагу під час перевірки було приділено роботі на місці події психологів Управління, які у відповідності до методик та розроблених схем надавали психологічну допомогу дітям та дорослим.

 

 111.jpg 222.jpg

1.jpg 2.jpg

3.jpg 5.jpg

8.jpg 9.jpg

11.jpg 13.jpg

15.jpg 16.jpg

 

 

 


   
Останні новини
15 Листопада17:13 Черкаси: психолог Управління провела тренінг з педагогічним колективом міської школи
15 Листопада12:47 На Черкащині триває акція «Безпечне житло»
15 Листопада11:03 Катеринопільський район: рятувальники та соцпрацівники нагадали селянам правила безпеки в зимовий період
15 Листопада10:47 На території Черкаського аеропорту пройшли пожежно-тактичні навчання (ВІДЕО)
15 Листопада09:31 Крайня мить
14 Листопада16:55 Рятувальники для дітей молодшого шкільного віку провели "Національний урок безпеки" (ВІДЕО)
14 Листопада16:51 Рятувальники Черкащини глибоко сумують з приводу раптової смерті генерал-майора служби цивільного захисту Дмитровського Сергія Юрійовича
14 Листопада12:59 Сміла: рятувальники надали допомогу хворим, які перебували в лікувальному закладі
14 Листопада11:47 Рятувальники долучилися до Черкаського флешмобу #підвезу
13 Листопада14:13 УВАГА! Попередження про мокрий сніг та ожеледицю
13 Листопада14:06 Черкаський район: рятувальники нагадали селянам правила безпеки при експлуатації печей
13 Листопада11:59 У Городищі рятувальники провели профілактичне відпрацювання домоволодінь літніх одиноких людей
13 Листопада11:20 Співробітники Управління ДСНС провели «круглий стіл» із суб’єктами господарювання
12 Листопада15:51 Чигиринські рятувальники у селі Тіньки під час свята, - Дня села, провели громадську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
12 Листопада15:14 Монастирище: рятувальники провели екскурсію для учнів місцевої школи
Останні новини