ГоловнаОстанні новини19 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Умань: відпрацьовано реагування оперативних служб цивільного захисту на надзвичайну подію пов‘язану із захворюванням на холеру

Опубліковано: 19.10.2018, 15:29

19 жовтня, в рамках проведення контрольної перевірки в місті Умань, було відпрацьовано реагування оперативних служб цивільного захисту на надзвичайну подію, пов‘язану із інфекційним захворюванням. У відповідності до поставленого завдання, з боку перевіряючих, до Уманського автовокзалу прибув автобус з групою прочан, серед яких 2 особи мали симптоми захворювання на холеру.

За планом реагування на надзвичайну ситуацію, до місця події прибули оперативні сили територіальної підсистеми цивільного захисту.

Станцією швидкої медичної допомоги потерпілих госпіталізовано до Уманської інфекційної лікарні. Інших осіб, що знаходились в контакті із хворими було ізольовано на карантин. За ними також було встановлено спеціалізований нагляд та лабораторний супровід.

У цей же день, в приміщенні Уманської районної державної адміністрації, з цього приводу відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Під час засідання фахівцями було розроблено на план оперативних дій щодо протиепідемічних заходів з локалізації та попередження поширення захворювання.

Під час оперативного відпрацювання поставленого перевіркою завдання, були також вжиті заходи спрямовані на захист населення, зокрема в осередку захворювання проведено дезінфекційні та знезаражувальні заходи.

З використанням засобів масової інформації проведено роз’яснювальну роботу серед населення щодо попередження захворювання на холеру.

111.jpg 222.jpg

7.jpg 1.jpg

2.jpg 3.jpg

4.jpg 5.jpg

6.jpg 8.jpg


   
Останні новини
15 Листопада17:13 Черкаси: психолог Управління провела тренінг з педагогічним колективом міської школи
15 Листопада12:47 На Черкащині триває акція «Безпечне житло»
15 Листопада11:03 Катеринопільський район: рятувальники та соцпрацівники нагадали селянам правила безпеки в зимовий період
15 Листопада10:47 На території Черкаського аеропорту пройшли пожежно-тактичні навчання (ВІДЕО)
15 Листопада09:31 Крайня мить
14 Листопада16:55 Рятувальники для дітей молодшого шкільного віку провели "Національний урок безпеки" (ВІДЕО)
14 Листопада16:51 Рятувальники Черкащини глибоко сумують з приводу раптової смерті генерал-майора служби цивільного захисту Дмитровського Сергія Юрійовича
14 Листопада12:59 Сміла: рятувальники надали допомогу хворим, які перебували в лікувальному закладі
14 Листопада11:47 Рятувальники долучилися до Черкаського флешмобу #підвезу
13 Листопада14:13 УВАГА! Попередження про мокрий сніг та ожеледицю
13 Листопада14:06 Черкаський район: рятувальники нагадали селянам правила безпеки при експлуатації печей
13 Листопада11:59 У Городищі рятувальники провели профілактичне відпрацювання домоволодінь літніх одиноких людей
13 Листопада11:20 Співробітники Управління ДСНС провели «круглий стіл» із суб’єктами господарювання
12 Листопада15:51 Чигиринські рятувальники у селі Тіньки під час свята, - Дня села, провели громадську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
12 Листопада15:14 Монастирище: рятувальники провели екскурсію для учнів місцевої школи
Останні новини