ГоловнаОстанні новини6 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

Черкаси: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання в готелі «Нива» (ВІДЕО)

Опубліковано: 06.11.2018, 15:53

6 листопада черкаські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території одного із готелів Черкас по ліквідації умовної пожежі.

Проведені навчання дозволили відпрацювати питання взаємодії пожежно-рятувальних підрозділів з адміністрацією об’єкта та оперативними службами міста по ліквідації пожеж і порятунку людей на об'єктах з масовим перебуванням людей, а також перевірити роботу газо-димозахисної служби на пожежі.

Традиційно, навчання розпочалися з теоретичної частини, під час якої співробітники ДСНС ознайомилися з технічною характеристикою об’єкту. Під час ознайомлення із схемами проїзду та наявними вододжерелами були відпрацьовані методи проведення розвідки, евакуації людей та забору води.

За тактичним задумом, в одній із кімнат на 3-му поверсі 5-ти поверхового комплексу сталася пожежа. Займання виявив один із працівників готелю, який відразу ж повідомив пожежно-рятувальну службу про виникнення загоряння в будівлі. Персонал об’єкту розпочав евакуацію людей з готелю, а також організував зустріч прибуваючих пожежно-рятувальних підрозділів.

До місця виклику за лічені хвилини прибули рятувальники, які організували на місці комплекс заходів по гасінню умовної пожежі та рятуванню людей, які опинилися на верхніх поверхах готелю. Через сильне задимлення більшість вправ рятувальники виконували у складі спеціальних ланок газодимозахисної служби із включенням у апарати на стиснутому повітрі.

Підбиваючи підсумки навчань, заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Олександр Горобець зазначив: «Під час навчань рятувальники мали можливість не лише додатково вивчити оперативно-тактичну характеристику об’єкту, місце розташування внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, а й спільно із персоналом об’єкту відпрацювати дії щодо ліквідації надзвичайної ситуації та евакуації людей»

Snapshot_17.png Snapshot_19.png

Snapshot_15.png Snapshot_23.png

Snapshot_25.png Snapshot_26.png

Snapshot_22.png Snapshot_20.png

Snapshot_21.png ot_15.png

 


   
Останні новини
15 Листопада17:13 Черкаси: психолог Управління провела тренінг з педагогічним колективом міської школи
15 Листопада12:47 На Черкащині триває акція «Безпечне житло»
15 Листопада11:03 Катеринопільський район: рятувальники та соцпрацівники нагадали селянам правила безпеки в зимовий період
15 Листопада10:47 На території Черкаського аеропорту пройшли пожежно-тактичні навчання (ВІДЕО)
15 Листопада09:31 Крайня мить
14 Листопада16:55 Рятувальники для дітей молодшого шкільного віку провели "Національний урок безпеки" (ВІДЕО)
14 Листопада16:51 Рятувальники Черкащини глибоко сумують з приводу раптової смерті генерал-майора служби цивільного захисту Дмитровського Сергія Юрійовича
14 Листопада12:59 Сміла: рятувальники надали допомогу хворим, які перебували в лікувальному закладі
14 Листопада11:47 Рятувальники долучилися до Черкаського флешмобу #підвезу
13 Листопада14:13 УВАГА! Попередження про мокрий сніг та ожеледицю
13 Листопада14:06 Черкаський район: рятувальники нагадали селянам правила безпеки при експлуатації печей
13 Листопада11:59 У Городищі рятувальники провели профілактичне відпрацювання домоволодінь літніх одиноких людей
13 Листопада11:20 Співробітники Управління ДСНС провели «круглий стіл» із суб’єктами господарювання
12 Листопада15:51 Чигиринські рятувальники у селі Тіньки під час свята, - Дня села, провели громадську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
12 Листопада15:14 Монастирище: рятувальники провели екскурсію для учнів місцевої школи
Останні новини