ГоловнаОстанні новини9 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

На території області пройшли навчання в разі виникнення надзвичайної ситуації на гідроспоруді Канівської ГЕС (ВІДЕО)

Опубліковано: 09.11.2018, 12:17

8 листопада, у відповідності до Плану проведення тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області, проведено тренування щодо оповіщення, евакуації населення та забезпечення публічного порядку в місті Черкаси, Черкаському та Канівському районах, що попадають в зону катастрофічного затоплення в разі виникнення надзвичайної ситуації на гідроспоруді Канівської ГЕС.

Згідно ввідної, зміна оперативної обстановки зумовлена можливим руйнуванням греблі Канівської ГЕС та проривом гідроспоруди Канівського водосховища з утворенням зони катастрофічного затоплення. Через велику площу затоплення, виникла необхідність проведення термінової евакуації населення із небезпечної зони.

Як зазначив на початку заходу представник робочої групи ДСНС - заступник начальника відділу інженерно-технічних заходів та захисних споруд управління захисту населення і територій Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Віталій Фесенко: «Події, які нещодавно відбувалися на території Ічні Чернігівської області, евакуація наших громадян, збереження життя та здоров’я кожної людини, організація життєзабезпечення населення, як ми вже могли переконатись, доволі складне завдання, яке включає в себе великий комплекс організаційних та практичних заходів. Саме тому, щоб перевірити стан готовності та вдосконалити практичні навички органів управління, а також територіальних спеціалізованих служб і формувань цивільного захисту ми проводимо навчальні тренування, які повинні допомогти визначитися, чи готові відповідні структури та органи до виконання ними завдань за призначенням».

На першому етапі тренування, під час засідання комісії в Черкаській районній адміністрації на чолі із заступником Голови облдержадміністрації Костянтином Омаргалієвим, відбулося теоретичне навчання членів комісії з питань інформування населення про надзвичайну ситуацію на гідроспоруді Канівської ГЕС з визначенням меж її поширення та способів захисту від її наслідків, а також порядок організації роботи органів з евакуації.

Зокрема, було практично перевірено як здійснюється робота з оповіщення населення та організація функціонування збірного евакуаційного пункту сіл Келеберда Канівського району, Свидівок Черкаського району, мікрорайону „Митниця“ міста Черкаси, що потрапляють у зону катастрофічного затоплення, а також прийом евакуйованого населення, його розміщення та життєзабезпечення у населених пунктах Ліплява Канівського району, Геронімівка Черкаського району та мікрорайону „Митниця“ міста Черкаси.

Також представникам робочої групи ДСНС було продемонстровано сили та засоби Управління державної служби з надзвичайних ситуацій та комунальних служб, що перебувають у постійній готовності та у разі загрози населенню чи системам життєзабезпечення готові до оперативного реагування.

На завершення зустрічі представник робочої групи ДСНС — головний фахівець сектору організації заходів евакуації відділу організації заходів цивільного захисту Центру організації Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України Віктор Скринський подякував усім учасникам навчань та надав належну оцінку стану готовності евакоорганів до дій за призначенням.

 

IMG_4531.jpg IMG_4544.jpg IMG_4629.jpg IMG_4724.jpg IMG_4754.jpg IMG_4779.jpg IMG_4815.jpg IMG_4864.jpg IMG_4892.jpg IMG_4948.jpg IMG_4953.jpg IMG_4984.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   
Останні новини
18 Січня13:02 Канівські рятувальники та волонтери навчали громадян як безпечно зануритися до крижаної купелі
18 Січня11:42 Рятувальники Звенигородщини провели рейд напередодні Водохреща
18 Січня08:00 Рятувальники попереджають про небезпеку під час святкування Водохреща (ВІДЕО)
17 Січня16:36 Чорнобай: рятувальники провели профілактичні бесіди серед місцевих жителів
17 Січня11:52 На Лисянщині рятувальники роз’яснюють рибалкам правила безпечного перебування на кризі (ВІДЕО)
17 Січня10:11 У Монастирищі рятувальники вкотре звернулися до рибалок бути обережним при виходу на кригу (ВІДЕО)
16 Січня17:00 Попередження про туман
16 Січня13:33 Рятувальники Городищини дбають про безпеку дітей (ВІДЕО)
16 Січня10:49 Маньківка: рятувальники нагадали місцевим жителям та рибалкам правила безпеки під час виходу на лід
15 Січня15:53 Черкаські рятувальники завітали на виховну годину до дитсадка «Лісова казка» села Мошни (ВІДЕО)
15 Січня11:40 Тальнівські рятувальники звернулися до рибалок з проханням бути обережними під час виходу на кригу
15 Січня11:24 У Городищі рятувальники нагадали громадянам як безпечно вшанувати традиції свята Водохреща Господнього
15 Січня09:47 Рятувальники Звенигородського та Золотоніського районів попереджають пожежі у житловому секторі
15 Січня09:15 У Золотоноші співробітники ДСНС нагадали рибалкам правила безпеки на льоду
14 Січня16:28 Черкаси: юні колядники «засіяли» рятувальників (ВІДЕО)
Останні новини