ГоловнаОстанні новини9 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники взяли участь у засідання Секції судової пожежно-технічної експертизи

Опубліковано: 09.11.2018, 15:21

З 8 до 9 листопада в Черкаському інституті пожежної безпеки  імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулося засідання Секції судової пожежно-технічної експертизи.

Участь у заході взяли представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, Національної академії внутрішніх справ, Черкаського інституту пожежної безпеки  імені Героїв Чорнобиля та Управління ДСНС України у Черкаській області.

Відкриваючи роботу Секції в. о. начальника інституту Олександр Тищенко привітав учасників та висловив сподівання щодо плідної співпраці фахівців у питаннях судової пожежно-технічної експертизи.

Під час засідання учасники обговорили підсумки роботи науково-дослідних установ судових експертиз з пожежно-технічних видів досліджень за 2017-2018 роки, а також розглянули технічні завдання на НДР, які пропонуються для включення до тематичного плану НДР НДУСЕ Міністерства юстиції України на 2019 рік та результати апробації та впровадження науково-дослідних робіт, які проводилися відповідно до планів та впровадження Міністерства юстиції України на 2017 рік.

Особлива увага була також приділена і обговоренню питань щодо організації взаємодії структурних підрозділів МВС, ДСНС і науково-дослідних установ Міністерства юстиції України під час проведення невідкладних слідчих дій на місцях пожежі та підготовки фахівців у цій галузі.

Також учасникам заходу представники ЧІПБ продемонстрували сучасні навчальні аудиторії, а в музеї інституту розповіли про історію розвитку та становлення навчального закладу.

3.jpg 2.jpg

4.jpg 1.jpg


   
Останні новини
15 Листопада17:13 Черкаси: психолог Управління провела тренінг з педагогічним колективом міської школи
15 Листопада12:47 На Черкащині триває акція «Безпечне житло»
15 Листопада11:03 Катеринопільський район: рятувальники та соцпрацівники нагадали селянам правила безпеки в зимовий період
15 Листопада10:47 На території Черкаського аеропорту пройшли пожежно-тактичні навчання (ВІДЕО)
15 Листопада09:31 Крайня мить
14 Листопада16:55 Рятувальники для дітей молодшого шкільного віку провели "Національний урок безпеки" (ВІДЕО)
14 Листопада16:51 Рятувальники Черкащини глибоко сумують з приводу раптової смерті генерал-майора служби цивільного захисту Дмитровського Сергія Юрійовича
14 Листопада12:59 Сміла: рятувальники надали допомогу хворим, які перебували в лікувальному закладі
14 Листопада11:47 Рятувальники долучилися до Черкаського флешмобу #підвезу
13 Листопада14:13 УВАГА! Попередження про мокрий сніг та ожеледицю
13 Листопада14:06 Черкаський район: рятувальники нагадали селянам правила безпеки при експлуатації печей
13 Листопада11:59 У Городищі рятувальники провели профілактичне відпрацювання домоволодінь літніх одиноких людей
13 Листопада11:20 Співробітники Управління ДСНС провели «круглий стіл» із суб’єктами господарювання
12 Листопада15:51 Чигиринські рятувальники у селі Тіньки під час свята, - Дня села, провели громадську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
12 Листопада15:14 Монастирище: рятувальники провели екскурсію для учнів місцевої школи
Останні новини