ГоловнаОстанні новини9 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Черкаська область: рятувальники продовжують роботу з дітьми у рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності (ВІДЕО)

Опубліковано: 09.02.2018, 16:31

Щоб виховати у підростаючого покоління відчуття відповідальності за дотримання правил безпеки та навчити дітей, як діяти у тій чи іншій надзвичайній ситуації, рятувальники постійно проводять відкриті уроки, тижні та місячники безпеки, екскурсії, Акції, вікторини та різні конкурси на протипожежну тематику.
Так, сьогодні 9 лютого, рятувальники із підрозділів Христинівського, Маньківського, Звенигородського, Золотоніського та Чигиринського підрозділів, а також Черкаського міськрайонного відділу завітали до діток на відкриті уроки, під час яких наголосили на основних правилах безпеки.
“Найважливішими цінностями суспільства є здоров΄я та життя дітей”, - саме з таким гаслом Золотоніські рятувальники звернулися до дітей Коробівської, Лукашівської та Синьооківської загальноосвітніх шкіл в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності.
Христинівські рятувальники провели урок на тему :”Нам безпечно взимку”, у ході якого нагадали дітям номери виклику екстрених служб, правила поведінки поблизу замерзлих водойм та під час користування електро- та газовими приладами.
А про небезпеку, яку несе за собою гра з вогнем, або ж маловідомий предмет, що за зовнішніми ознаками схожий на вибухонебезпечний — та як діяти, у випадку його знайдення — уважно слухали лекцію від Черкаських фахівців ДСНС учні Тубільської загальноосвітньої школи.
Про такі ж важливі правила та небезпеки, яких слід уникати, наголосили школярам рятувальники Звенигородського, Чигиринського та Маньківського районів.
Під час кожного проведеного такого уроку, дітвора захоплено слухала рятувальників, а для того, щоб присутні ще краще запам’ятали правила безпеки, яких навчали вогнеборці, фахівці "Служби порятунку 101" оновили шкільний «Куточок пожежної безпеки» тематичними пам’ятками.

2.jpg20180209_102937.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

”®â® 7.jpgIMG_0872.JPG


   
Останні новини
22 Травня15:01 Черкаси: психолог Управління провів тренінг із учнями, які постраждали внаслідок отруєння в школі
22 Травня12:27 Умань: рятувальники провели навчання у торгівельно-розважальному комплексі
22 Травня10:46 Маньківський район: рятувальники провели для школярів урок «Безпечні канікули»
22 Травня09:16 Золотоноша: на пізнавальну екскурсію до рятувальників завітали школярі
21 Травня16:28 Корсунь-Шевченківський: на екскурсію до вогнеборців завітали першачки
21 Травня16:08 Кам`янські рятувальники провели протипожежні інструктажі з керівниками оздоровчих таборів
21 Травня13:10 Катеринопільський район: рятувальники провели для дітей пізнавальну акцію
21 Травня09:59 Впродовж минулого тижня в області підрозділи ДСНС ліквідували 51 надзвичайну подію
18 Травня14:07 Увага! Попередження про грози та шквали
18 Травня13:41 Христинівський район: рятувальники провели для школярів акцію ЗВД (ВІДЕО)
18 Травня13:37 Рятувальники озвучили проблемні питання стану позапланових перевірок техногенної та пожежної безпеки загальноосвітніх та дошкільних дитячих закладів
18 Травня13:07 Черкаські рятувальники візьмуть участь у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки під час фіналу Ліги чемпіонів УЄФА
18 Травня12:50 Кам`янські рятувальники навчали учнів та вчителів правилам користування вогнегасниками
18 Травня10:31 У Черкасах запалювали зірки на обласному етапі Всеукраїнського фестивалю ДЮП (ВІДЕО)
17 Травня15:42 К-Шевченківський: змагання з пожежно-рятувального спорту пам’яті Олексія Жирного завершені
Останні новини