ГоловнаОстанні новини20 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники підсумували результати профілактичної діяльності

Опубліковано: 20.02.2018, 12:47

20  лютого в Управлінні відбулась семінар-нарада, під час якої було проаналізовано результати профілактичної діяльності з інженерно-інспекторським складом.

На нараді, що пройшла під головуванням заступника начальника Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Олександра Євпака були розглянуті питання щодо концепції реформування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, проведення агітаційно-пропагандистської роботи з громадськістю та визначені пріоритетні напрямки подальшої діяльності на 2018 рік.

У своєму виступі заступник начальника Управління В’ячеслав Перевізник звернув увагу інспекторського складу на здійсненні контролю за станом організації створення і функціонування підрозділів місцевих пожежних команд у населених пунктах області та Центрів безпеки громадян в об’єднаних територіальних громадах.

В рамках семінар-наради із присутніми було додатково розглянуто питання щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції», а також обговорено питання стану психологічної роботи в колективах.

Серед пріоритетних завдань на найближчу перспективу було визначено роботу в напрямку попередження надзвичайних подій, пов‘язаних із паводком та пропуском льодоходу, попередження загибелі людей у житловому секторі та запобігання пожеж в екосистемах.

4.jpg 3.jpg

1.jpg 2.jpg

6.jpg 7.jpg


   
Останні новини
23 Березня17:06 Співали, танцювали, жартували, та ще й правил безпеки навчали, - на Черкащині тривають районні етапи Фестивалю ДЮП (ВІДЕО)
23 Березня15:48 Рятувальники зустрілися з головами об’єднаних територіальних громад області
23 Березня14:30 Черкаси: рятувальники разом із ЗМІ поспілкувалися із рибалками та відпрацювали свої дії на випадок надзвичайної події на воді (ВІДЕО)
23 Березня08:35 В Управлінні ДСНС відпрацьовано дії за сигналом «Увага! Оголошено навчальний збір»
22 Березня17:33 Городищенський район: з органами управління та силами цивільного захисту проведені командно-штабні навчання
22 Березня12:49 Чорнобаївські рятувальники провели профілактичні бесіди із мешканцями селища
22 Березня12:03 Черкаська область: напередодні весняних канікул рятувальники звернули увагу дітей на правила безпеки (ВІДЕО)
22 Березня10:01 Рятувальники та представники Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування провели робочу зустріч
21 Березня16:07 Канівський район: до пожежної частини завітали школярі (ВІДЕО)
21 Березня15:04 Черкаси: рятувальники ліквідували пожежу в найвищому православному храмі України (ВІДЕО)
21 Березня14:48 Золотоноша: рятувальники відпрацювали свої дії на випадок пожежі у лікарні
21 Березня12:33 Рятувальники навчали священнослужителів правилам користування первинними засобами пожежогасіння
20 Березня15:25 Умань: рятувальники отримали нове спорядження
20 Березня14:26 м. Кам’янка: рятувальники провели профілактичні бесіди із школярами
20 Березня13:52 Рятувальники нагадали священнослужителям та вірянам правила безпеки під час Великодня
Останні новини