ГоловнаБізнесуОрганізація запобігання надзвичайним ситуаціям
 Версія для друку

Надання суб’єктам господарської діяльності консультацій стосовно порядку планування заходів з державного нагляду (контролю) у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

Порядок організації та проведення планових (позапланових) заходів державного (контролю) у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

Надання роз’яснень норм законодавства, що належать до компетенції Управління.

Адреса консультаційного центру:  м. Черкаси, вул. прикордонника Лазаренка,1.  Адміністративна будівля УДСНС у Черкаській області (перший поверх).

Транспорт: А 20; 33; 5; 115 (зупинка Руставі або прикордонника Лазаренка).

 Електронна адреса: konsult@ck.mns.gov.ua

 

 Річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної служби України з надзвичайних ситуацій на 2019 рік (оприлюднений 30 листопада 2018 року)

 

Річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної служби України з надзвичайних ситуацій на 2018 рік (оприлюднений 24 листопада 2017 року, внесені зміни відповідно до наказу ДСНС від 22.12.2017 № 698)

 

План-графік проведення позапланових перевірок дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки у торговельних підприємствах (торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищних та дозвіллєвих закладах, дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням

  

Перелік об’єктів суб’єктів господарювання області

 

Звіти про виконання плану заходів державного нагляду (контролю) за 2017 рік

 

Звіти про виконання плану заходів державного нагляду (контролю) за 2016 рік

 

Звіти про виконання плану заходів державного нагляду (контролю) за 2015 рік

 

 Звіти про виконання плану заходів державного нагляду (контролю) за 2014 рік

    Твіт