ГоловнаДіяльністьГромадські заходи та акціїАкція "Герой-рятувальник року"
 Версія для друку

Увага! Розшукуються герої. Державна служба України з надзвичайних ситуацій розшукує героїв. Якщо Ви стали свідком героїчного вчинку, або Вам відома людина, що виявила відвагу під час порятунку людини, повідомте про неї за телефоном (0472) 317-320, або на електронну адресу: [email protected] (пресслужба Головного управління ДСНС України у Черкаській області). Всеукраїнська акція «Герой-рятувальник року». Україна повинна знати своїх героїв.

Мета акції

Привернення особливої уваги всіх верств населення України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятівника, піднесення на вершину людської поваги його особистості, як одного з найбільш гідних представників нашого суспільства, сприяння формуванню довіри громадян держави до Служби порянку, виховання молоді на прикладі героїчних вчинків наших громадян.

Всеукраїнська акція "Герой-рятувальник року" передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих, і як кульмінація - проведення урочистої церемонії нагородження переможців.

 

Організатори акції

 Державна служба України з надзвичайних ситуацій

 

Учасники акції

 Учасником Всеукраїнської акції "Герой-рятувальник року" може стати кожний громадянин, який під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха проявив мужність і героїзм.

 

Умови та порядок проведення акції

 

Всеукраїнська акція "Герой-рятувальник 2020 року"


степаненко_черкаси.jpg

Ярослав Степаненко

(18.07.2005 р.н., Черкаська обл.) 
Учень 9-го класу Смілянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10
 

Продовжуємо розповідати про надзвичайних людей, які своїми вчинками роблять світ кращим. Українська земля багата на талановитих, вихованих і чуйних дітей. Усе це - про нашого героя з Черкащини Ярослава Степаненка.

У вересні 2019 року він побачив, як хлопчик потрапив до глиняного котловану, глибиною чотири метри, який був вщент заповнений технічною водою. Сталося це на човновій станції, біля Смілянської ТЕЦ. Дитина намагалася “врятувати” свій іграшковий літачок, що потрапив до котловану, а у підсумку рятувати довелося самого “пілота”.

На щастя, поруч опинився Ярослав.

 

    Твіт