ГоловнаГромадянамКонсультаційний центр Головного управління
 Версія для друку
Консульнаційний центр Головного управління

Після введення на території області режиму підвищеної готовності до надзвичайних ситуацій перед Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій постало питання посилення інформаційно-роз’яснювальної, а також методичної допомоги громадянам щодо реагування на можливі терористичні загрози та надзвичайні ситуації.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, з метою більш якісного інформування населення щодо дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, в Головному управлінні ДСНС України у Черкаській області створено консультаційний центр.

Тому, відтепер, кожен громадянин за бажанням цілодобово зможе отримати оперативну, кваліфіковану та вичерпну інформацію щодо різних аспектів діяльності пожежно-рятувальної служби, в тому числі і з питань місцезнаходження захисних споруд та укриттів, а також інформація, пов’язану з терористичними загрозами, військовими конфліктами та консультацію  з питань соціального захисту вимушено переміщених осіб.

Для ефективності сприйняття громадянами інформації передбачені різні варіанти інформування – листівки, буклети, стенди, або на екрані.

Для того, щоб надавати громадянам компетентну та вичерпну інформацію щодо діяльності служби, у ньому щоденно у цілодобовому режимі чергують співробітники управління. Фахівці з великим досвідом роботи готові надати кваліфіковану та доступну відповідь. Співробітники управління які працюють у центрі здійснюють свою діяльність, спираючись на чинне законодавство України, яке регламентує роботу зі зверненнями громадян.

Усі громадяни можуть звернутися до центру цілодобово за телефоном 317-291, або зателефонувавши з мобільного на безкоштовні номери 101 та 112.

Надання суб’єктам господарської діяльності консультацій стосовно порядку планування заходів з державного нагляду (контролю) у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

Порядок організації та проведення планових (позапланових) заходів державного (контролю) у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

Надання роз’яснень норм законодавства, що належать до компетенції Управління.

Адреса консультаційного центру:  м. Черкаси, вул. прикордонника Лазаренка,1.  Адміністративна будівля ГУДСНС у Черкаській області (перший поверх).

Транспорт: А 20; 33; 5; 115 (зупинка Руставі або прикордонника Лазаренка).

 Електронна адреса: [email protected]

 

Консультаційний центр Центру надання адміністративних послуг

Із серпня 2013 року Головне управління ДСНС України у Черкаській області, з метою інформування громадян з різних питань, що входять до компетенції ДСНС, у черкаському центрі адміністративних послуг було відкрито фаховий консультаційний центр. За час роботи спеціалісти центру надали 1282 консультації.

Консультаційний центр має широкий спектр повноважень, в коло яких входить забезпечення якісного і доступного отримання громадянами адміністративних послуг. Крім цього, він націлений сприяти розвитку громадянської свідомості щодо особистої та колективної безпеки. Центр також бере участь в інформаційно-просвітницькій роботі та пропаганді знань серед населення з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, а також роз’яснення правил поведінки та дій в умовах нештатних ситуацій. 

 

 

 

 

Графік роботи:

Понеділок – чертвер: 09.00-18.00

П’ятниця: 09.00-17.00

Перерва: 13.00 - 14.00

  Контакти:

тел.: (0472) 71-13-15, 33-07-01, 36-01-63

 Адреса :

18000, м. Черкаси, вул. Благовісна, 170

 Електронна адреса:

[email protected]dsns.gov.ua, [email protected]

 

 

    Твіт