ГоловнаОстанні новини13 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Двоє черкаських рятувальників стали Чемпіоном та Віце-чемпіоном України з пожежно-прикладного спорту

Опубліковано: 13.06.2018, 11:26

Фантастичний початок Чемпіонату. Одразу двоє черкаських рятувальників стали Чемпіоном та Віце-чемпіоном України з пожежно-прикладного спорту

12 червня, у місті Вишневе, Київської області, на базі спортивно-тренувального комплексу, відбулось урочисте відкриття літнього чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту серед рятувальників.

Серед 27 команд, які беруть участь у цьому спортивному святі, є й команда спортсменів-рятувальників Управління ДСНС у Черкаській області. Про престиж цього Чемпіонату, свідчить рекордна кількість учасників змагань, понад 500 спортсменів приїхали до Київської області, аби продемонструвати свої фізичні та професійні навички, спритність, згуртованість та командний дух.

Вже перший день змагань приніс для Черкасців неймовірний успіх, поповнивши скарбничку нашої команди золотою та срібною медаллю. Одразу двоє наших спортсменів, під час фінального забігу з підйому по штурмовій драбині у вікно четвертого поверху учбової башти, показали кращий час, і піднялися на першу та другу сходинку п‘єдесталу.

Чемпіоном України став рятувальник Черкаського гарнізону майстер спорту України Євген Ковбаса, друге місце у напруженій боротьбі виборов його друг по команді Сергій Мазуренко. Про високий рівень підготовки спортсменів саме у Черкасах, свідчить і те, що на третю сходинку піднявся представник Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Арсен Апієв.

Вже сьогодні за програмою змагань на спортсменів чекає подолання 100-метрової смуги з перешкодами. Побажаємо нашим спортсменам подальших успіхів.