ГоловнаОстанні новини20 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Черкаси: рятувальники провели навчання на території міської лікарні

Опубліковано: 20.07.2018, 08:50

 19 липня в КНП “Перша Черкаська міська лікарня” рятувальники провели масштабні навчання щодо дій пожежно-рятувальних підрозділів на випадок пожежі.

Традиційно, перед початком заходу рятувальники ознайомилися з технічною характеристикою об’єкту.

Головний лікар Тимофій Тронц характеризуючи заклад, зробив акцент на специфічних особливостях лікарні, які у випадку ліквідації надзвичайної події мають велике значення для ефективних дій спеціалізованих служб екстреного виклику, - системах енергоживлення, водопостачання, шляхах під‘їзду та евакуації, системи раннього виявлення та сигналізації, забезпеченість приміщень первинними засобами пожежогасіння та вміння ним користуватися обслуговуючим персоналом. Звісно, рятувальників, для яких першочерговим завданням завжди є порятунок людей, також цікавила кількість персоналу та хворих, що цілодобово перебувають на лікуванні.

Навчання дозволили відпрацювати практичні дії по ліквідації пожеж і порятунку людей на об'єктах з масовим перебуванням людей, перевірити можливості техніки яка є на озброєнні Черкаського гарнізону пожежно-рятувальної служби до порятунку людей з висот. Важливо також було відпрацювати взаємодію пожежних підрозділів зі службами життєзабезпечення міста.

Рятувальники, у відповідності до планів та тактичних схем провели інженерне вивчення об’єкту та бойове розгортання наявних сил та засобів, передбачених для ліквідації такого роду пожеж.

Під час ознайомлення із схемами проїзду та наявними вододжерелами були відпрацьовані методи проведення розвідки, евакуації пацієнтів та забору води.

Під час навчань також були перевірені дії персоналу лікарні з оповіщення про пожежу та евакуації пацієнтів та обслуговуючого персоналу. Водночас, із медичними працівниками було проведено тренування із первинними засобами пожежогасіння.

Через сильне задимлення більшість вправ рятувальники виконували у складі спеціальних ланок газодимозахисної служби із включенням у апарати на стиснутому повітрі. Саме такі мобільні підрозділи є найбільш ефективними у випадку масштабних пожеж на об‘єктах з масовим перебуванням людей, особливо в умовах непридатного для дихання середовища.

Значну увагу під час навчань було приділено відпрацюванню евакуаційних заходів, особливо з висот та із відділень, в яких знаходяться хворі із обмеженими фізичними можливостями.

Загалом в навчаннях взяли участь 50 фахівців Управління ДСНС та Черкаського міськрайонного відділу, а також 7 одиниць спеціальної та пожежної техніки серед яких одна ЧІПБ ім.Героїв Чорнобиля та близько 40 курсантів навчального закладу разом із професорсько-викладацьким складом.

Аналізуючи результати навчань, керівник навчань — перший заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області, Сергій Озеран високо оцінив досвід, який вдалось набути під час тренування, водночас він висловив упевненість у тому, що: - «У випадку реальної надзвичайної ситуації, кожна із служб, і адміністрація і обслуговуючий персонал закладу і рятувальники повинні діяти злагоджено, впевнено, та ефективно, саме від цього залежить і ліквідація пожежі і безпека хворих».

Аналогічні навчання у лікарні пройшли у цей день і в Шполянському районі.

 

IMG_6057.jpgIMG_6086.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_6090.jpgIMG_6093.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_6114.jpgIMG_6096.jpg


   
Останні новини
19 Березня17:21 В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності рятувальники проводять для дітей пізнавальні заходи
19 Березня16:04 За добу до рятувальної служби надійшло 26 хибних повідомлень
19 Березня12:06 Уманські рятувальники провели протипожежний інструктаж з членами виборчих комісій
19 Березня11:58 Шполянські рятувальники провели для школярів Урок безпеки
18 Березня10:40 Христинівський район: відбувся районний етап Фестивалю дружин юних пожежних (ВІДЕО)
18 Березня09:59 Психологи ДСНС України навчали працівників Міжнародного аеропорту «Бориспіль» надавати першу психологічну допомогу
18 Березня09:14 Впродовж минулого тижня в області підрозділи ДСНС ліквідували 89 надзвичайних подій
18 Березня08:23 Співробітники ДСНС закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах! (ВІДЕО)
15 Березня16:14 У Черкасах рятувальники навчали правилам пожежної безпеки на виборчих дільницях
15 Березня14:43 Учасники юнацької збірної команди Черкаської області з пожежно-прикладного спорту отримали нагороди
15 Березня13:27 У Черкасах та Умані діти завітали на екскурсії до рятувальників (ВІДЕО)
15 Березня13:00 УВАГА! Попередження про посилення вітру
15 Березня12:09 Лисянський район: рятувальники намагаються інтегрувати в систему цивільного захисту новостворені територіальні громади
15 Березня11:27 В Умані рятувальники провели профілактичний рейд щодо попередження пожеж в екосистемах
15 Березня10:28 Тривають районні етапи фестивалю ДЮП (ВІДЕО)
Останні новини