ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Лави рятувальників області поповнили 27 випускників навчального пункту (ВІДЕО)

Опубліковано: 12.10.2018, 12:42

12 жовтня когорта рятувальників Черкащини збільшилась ще на 27 осіб. Після завершення навчання, пройшовши первинну підготовку та отримавши професію «пожежний-рятувальник» та свідоцтво державного зразка, майже три десятки випускників урочисто прийняли Присягу на вірність народу України.

Почесна місія — рятування людей, це одне із найважливіших завдань покладених державою на пожежно-рятувальну службу. Саме тому в Державній службі з питань надзвичайних ситуацій працюють найкращі. І, промовляли слова Присяги, бійці давали обіцянку завжди залишатись відданими народу України, бути чесними, сумлінними і дисциплінованими, сприяти зміцненню авторитету ДСНС, захищати життя та здоров'я громадян.

Вшановуючи пам'ять усіх працівників пожежно-рятувальної служби, кращі випускники навчального пункту, почесні гості та керівний склад Управління поклали квіти до пам'ятника «Нескореним Чорнобилем».

За сміливі та рішучі дії, виявленні під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, сумлінне і високопрофесійне виконання службового обов”яку та з нагоди Дня захисника України рятувальників, що брали участь в антитерористичній операції нагодили відзнаками Президента України та ДСНС.

Нове поповнення рятувальників привітав начальник Управління, генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь. Підкресливши, що “Ця знаменна та хвилююча подія назавжди залишиться у вашій пам’яті, він наголосив, - обравши професію рятувальника та склавши клятву на вірність народові України, ви поклали на себе відповідальні та благородні обов’язки в забезпеченні найбільшої цінності, - життя людини”. Від імені ветеранів, випускників привітав Голова обласної ради ветеранів ДСНС України Тимофій Андрійчук, який побажав їм успіхів у службі, подальшого професійного зростання та гідно продовжувати справу пожежних-рятувальників. Теплими словами та найкращими побажаннями привітав рятувальників почесний гість — приватний підприємець Араїк Мкртичян.

По завершенню заходу, для всіх присутніх, пролунали пісенні дарунки.

 

1060.jpg1090.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1117.jpg1154.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1071.jpg1140.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1166.jpg1175.jpg


   
Останні новини
21 Березня16:55 В Каневі юні пожежні змагались в міському етапі Всеукраїнського фестивалю ДЮП (ВІДЕО)
21 Березня16:19 До пожежно-рятувальних частин міст Канів та Золотоноша завітала дітвора (ВІДЕО)
21 Березня16:18 На Черкащині завершився конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику “Кращий пожежний — це ти обережний”
21 Березня15:30 Черкаські рятувальники завітали на гостини до «сонячних дітей» (ВІДЕО)
21 Березня14:39 Черкаський район: рятувальники спільно з працівниками поліції здійснили профілактичний рейд щодо заборони спалювання сухої рослинності (ВІДЕО)
21 Березня09:30 У Черкасах відбулися навчання рятувальних підрозділів на заводі теплоізоляційних матеріалів (ВІДЕО)
21 Березня09:20 Черкаси: для керівного складу пожежно-рятувальних підрозділів Управління провело семінар з питань реагування на надзвичайні ситуації
21 Березня09:15 Рятувальники Черкащини опікуються безпекою громадян під час виборчого процесу
20 Березня16:17 Тріумф черкаських спортсменів на зональних змаганнях Чемпіонату ДСНС України з футзалу
20 Березня14:55 Ювілейний Фестиваль ДЮП крокує Черкащиною (ВІДЕО)
19 Березня17:21 В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності рятувальники проводять для дітей пізнавальні заходи
19 Березня16:04 За добу до рятувальної служби надійшло 26 хибних повідомлень
19 Березня12:06 Уманські рятувальники провели протипожежний інструктаж з членами виборчих комісій
19 Березня11:58 Шполянські рятувальники провели для школярів Урок безпеки
18 Березня10:40 Христинівський район: відбувся районний етап Фестивалю дружин юних пожежних (ВІДЕО)
Останні новини