ГоловнаОстанні новини9 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

На території області пройшли навчання в разі виникнення надзвичайної ситуації на гідроспоруді Канівської ГЕС (ВІДЕО)

Опубліковано: 09.11.2018, 12:17

8 листопада, у відповідності до Плану проведення тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області, проведено тренування щодо оповіщення, евакуації населення та забезпечення публічного порядку в місті Черкаси, Черкаському та Канівському районах, що попадають в зону катастрофічного затоплення в разі виникнення надзвичайної ситуації на гідроспоруді Канівської ГЕС.

Згідно ввідної, зміна оперативної обстановки зумовлена можливим руйнуванням греблі Канівської ГЕС та проривом гідроспоруди Канівського водосховища з утворенням зони катастрофічного затоплення. Через велику площу затоплення, виникла необхідність проведення термінової евакуації населення із небезпечної зони.

Як зазначив на початку заходу представник робочої групи ДСНС - заступник начальника відділу інженерно-технічних заходів та захисних споруд управління захисту населення і територій Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Віталій Фесенко: «Події, які нещодавно відбувалися на території Ічні Чернігівської області, евакуація наших громадян, збереження життя та здоров’я кожної людини, організація життєзабезпечення населення, як ми вже могли переконатись, доволі складне завдання, яке включає в себе великий комплекс організаційних та практичних заходів. Саме тому, щоб перевірити стан готовності та вдосконалити практичні навички органів управління, а також територіальних спеціалізованих служб і формувань цивільного захисту ми проводимо навчальні тренування, які повинні допомогти визначитися, чи готові відповідні структури та органи до виконання ними завдань за призначенням».

На першому етапі тренування, під час засідання комісії в Черкаській районній адміністрації на чолі із заступником Голови облдержадміністрації Костянтином Омаргалієвим, відбулося теоретичне навчання членів комісії з питань інформування населення про надзвичайну ситуацію на гідроспоруді Канівської ГЕС з визначенням меж її поширення та способів захисту від її наслідків, а також порядок організації роботи органів з евакуації.

Зокрема, було практично перевірено як здійснюється робота з оповіщення населення та організація функціонування збірного евакуаційного пункту сіл Келеберда Канівського району, Свидівок Черкаського району, мікрорайону „Митниця“ міста Черкаси, що потрапляють у зону катастрофічного затоплення, а також прийом евакуйованого населення, його розміщення та життєзабезпечення у населених пунктах Ліплява Канівського району, Геронімівка Черкаського району та мікрорайону „Митниця“ міста Черкаси.

Також представникам робочої групи ДСНС було продемонстровано сили та засоби Управління державної служби з надзвичайних ситуацій та комунальних служб, що перебувають у постійній готовності та у разі загрози населенню чи системам життєзабезпечення готові до оперативного реагування.

На завершення зустрічі представник робочої групи ДСНС — головний фахівець сектору організації заходів евакуації відділу організації заходів цивільного захисту Центру організації Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України Віктор Скринський подякував усім учасникам навчань та надав належну оцінку стану готовності евакоорганів до дій за призначенням.

 

IMG_4531.jpg IMG_4544.jpg IMG_4629.jpg IMG_4724.jpg IMG_4754.jpg IMG_4779.jpg IMG_4815.jpg IMG_4864.jpg IMG_4892.jpg IMG_4948.jpg IMG_4953.jpg IMG_4984.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   
Останні новини
23 Травня11:29 Корсунь-Шевченківський: рятувальники нагадали дітям правила безпечного відпочинку влітку
23 Травня09:15 Катеринопільський район: рятувальники та лісники провели спільні навчання
23 Травня08:56 Умань: рятувальники опікуються безпекою дітей під час літнього відпочинку
23 Травня08:50 Монастирищенські рятувальники на пожежно-рятувальному автомобілі відвідали дитячий заклад
23 Травня08:26 Рятувальники Черкащини проводять протипожежні інструктажі з директорам пришкільних таборів
22 Травня17:35 Канів: рятувальники Управління взяли участь у заходах по вшануванню Тараса Шевченка
22 Травня16:50 Тренувальний комплекс для рятувальників відвідали німецькі колеги-пожежні (ВІДЕО)
22 Травня16:37 Катеринопільський район: рятувальники та освітяни обговорили заходи безпеки у пришкільних таборах
22 Травня16:19 Городищенський район: рятувальники нагадали дітям правила безпеки
22 Травня12:17 До рятувальників Черкащини з робочим візитом завітали колеги з Німеччини (ВІДЕО)
22 Травня09:39 Черкаські рятувальники взяли участь у навчаннях польових вузлів зв’язку
22 Травня09:12 Представницю Управління нагородили Почесним знаком Профспілки працівників державних установ України
21 Травня12:44 У Черкасах рятувальники нагадали громадянам правила безпечного відпочинку на воді
21 Травня12:21 На Тальнівщині 13-річна дівчина врятувала потопаючу 5-річну сестру
21 Травня08:09 УВАГА! Попередження про грози
Останні новини