ГоловнаОстанні новини11 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

Робочий візит представників Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до Управління ДСНС (ВІДЕО)

Опубліковано: 11.02.2019, 12:22

Упродовж трьох днів з 5 по 8 лютого, в Управлінні ДСНС працювала моніторингова група Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Метою візиту було здійснення парламентського контролю за додержанням конституційних прав і свобод, а також соціально-економічних та гуманітарних прав осіб рядового і начальницького складу ДСНС.

В рамках плану робочого візиту на Черкащину, представники Верховної Ради зустрілись із керівництвом Управління ДСНС, а також відвідали пожежно-рятувальні підрозділи та поспілкувалися там із особовим складом.

Представники робочої групи перевірили низку питань, які стосуються дотримання посадовими особами підрозділів ДСНС виконання вимог законодавства України, забезпечення підрозділів матеріально-технічним обладнанням та спорядженням. Важливим питанням, яке обговорювалося представниками Секретаріату із особовим складом стала тема забезпечення права працівників ДСНС на відпочинок, на житло, на освіту, та інших питань, пов‘язаних із проходженням служби у ДСНС.

Спілкуючись із моніторинговою групою, начальник Управління ДСНС України у Черкаській області Віктор Гвоздь, наголосив на позитивних змінах, які останнім часом почали відбуватися в Службі. Зокрема, обговорювалися питання рівня заробітної платні та покращення матеріально-технічного забезпечення пожежно-рятувальних частин.

Значну увагу під час зустрічі було також присвячено питанням забезпечення готовності Управління до реагування на надзвичайні ситуації та покращенню роботи спрямованої на навчання населення діям під час надзвичайних ситуацій.

Зокрема, 7 лютого представники робочої групи Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з питань прав людини, взяли участь у спеціальних тренуваннях, які були організовані на річці Дніпро, щодо готовності пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС, рятувальників Черкаської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби, співробітників Головного управління Національної поліції в Черкаській області та фахівців обласного управління Державної агенції рибного господарства надати допомогу людині, яка провалилася під кригу.

По завершення зустрічі, делегація із цікавістю оглянула експозиції пожежно-технічної виставки Управління. Особливо велике враження на гостей справили стенди та експонати присвячені діяльності черкаських рятувальників в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни.

66.jpg 77.jpg

55.jpg 3.jpg

4.jpg 33333.jpg

777.jpg 999.jpg

44444.jpg 111111.jpg


   
Останні новини
25 Березня17:15 Підрозділи ДСНС на території області переведені на посилений режим несення служби
25 Березня12:49 У надзвичайно яскравій атмосфері відбулися районні та міські етапи Всеукраїнського Фестивалю ДЮП (ВІДЕО)
25 Березня12:45 Черкаські рятувальники стали другими у гирьовому спорті
25 Березня08:23 Співробітники ДСНС закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах! (ВІДЕО)
22 Березня15:22 На Черкащині добігає кінця Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності (ВІДЕО)
22 Березня14:00 УВАГА! Попередження про посилення вітру
22 Березня12:46 У Черкасах рятувальники провели з підприємцями семінар
22 Березня12:09 Канів: рятувальники навчали вихованців дитячого садочка «Віночок» берегти життя (ВІДЕО)
22 Березня11:14 Кам`янка: рятувальники провели профорієнтаційну роботу з учнями випускних класів
22 Березня10:47 Корсунь-Шевченківський: інспектори ДСНС здійснили чергове комісійне обстеження виборчих дільниць
22 Березня08:10 Черкаські рятувальники завітали на гостини до «сонячних дітей» (ВІДЕО)
21 Березня16:55 В Каневі юні пожежні змагались в міському етапі Всеукраїнського фестивалю ДЮП (ВІДЕО)
21 Березня16:19 До пожежно-рятувальних частин міст Канів та Золотоноша завітала дітвора (ВІДЕО)
21 Березня16:18 На Черкащині завершився конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику “Кращий пожежний — це ти обережний”
21 Березня14:39 Черкаський район: рятувальники спільно з працівниками поліції здійснили профілактичний рейд щодо заборони спалювання сухої рослинності (ВІДЕО)
Останні новини