ГоловнаОстанні новини21 Березня, 2019р.
 Версія для друку

У Черкасах відбулися навчання рятувальних підрозділів на заводі теплоізоляційних матеріалів (ВІДЕО)

Опубліковано: 21.03.2019, 09:30

20 березня на території заводу з виробництва теплоізоляційних матеріалів відбулися планові тактико-спеціальні навчання участь у яких взяли усі пожежно-рятувальні підрозділи Черкаського гарнізону.

Місце проведення навчань ТОВ завод теплоізоляційних матеріалів «Техно», було визначено не випадково, адже потужне підприємство з виробництва теплоізоляційних матеріалів відноситься до категорії підвищеної небезпеки. До того ж, на заводі у минулому вже виникала масштабна пожежа, поширилася на площу у 600 кв метрів і за своїми масштабами отримала найвищу класифікацію.

Для підвищення професійного рівня, вдосконалення навичок з ліквідації складних пожеж, до участі у навчаннях було залучено також керівний склад пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС області.

Мета навчань була спрямована на вдосконалення спільних дій рятувальників, адміністрації та працівників підприємства на випадок виникнення пожежі в одному з виробничих цехів.

Традиційно, навчання розпочалися із теоретичної частини, під час якої співробітники ДСНС ознайомилися із технологічним процесом заводу, вивчили основні джерела небезпек об'єкту та наявні протипожежні системи оповіщення та водопостачання.

Практична частина передбачала відпрацювання бойового розгортання підрозділів, взаємодію поміж адміністрацією об‘єкту і бойовими дільницями, прокладання спеціальних ліній та робіт на висотах.

Фахівці окремих підрозділів під час навчань працювали над забезпеченням безперебійного водопостачання техніки і робіт, які проводилися на місці умовної пожежі. Керівний склад зумів перевірити ефективність наявних схем проведення бойової розвідки ланками газодимозахисної служби в умовах порушення технологічного режиму.

Загалом, у тренувальних діях брали участь 23 рятувальника. До робіт на місці навчань були залучені 7 одиниць пожежної та спеціальної техніки з підрозділів гарнізону.

Окрему увагу під час навчань було приділено відпрацюванню алгоритму дій адміністрації під час виявлення пожежі, повідомлення про неї до оперативно-координаційного центру та проведення первинної евакуації обслуговуючого та робочого персоналу.

Підбиваючи підсумки, керівник навчань, заступник начальника Управління ДСНС Олександр Горобець зазначив, «Сьогодні використовуючи надану можливість, в умовах реального працюючого підприємства ми зуміли вдосконалити свої навички та відпрацювати багато специфічних завдань спрямованих на підвищення професійного рівня, як рятувальників так і цілих підрозділів Управління. Я переконаний, що така взаємодія дозволить нам більш ефективно діяти в умовах реальної надзвичайної події.

32.jpg 042.jpg

37.jpg 1).jpg

3.jpg 35.jpg

528.jpg 05.jpg

3637.jpg


   
Останні новини
19 Квітня15:00 Підрозділи ДСНС на території області переведені на посилений режим несення служби
19 Квітня11:52 Черкаси: рятувальники провели спеціальні навчання у військових частинах
19 Квітня11:07 Черкаські психологи взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції
19 Квітня10:33 Уманські рятувальники провели інструктаж із священиками щодо безпеки у період Великодня
19 Квітня09:00 На Золотоніщині рятувальники відвідали сільський навчальний заклад (ВІДЕО)
19 Квітня09:00 У Городищі рятувальники розповіли учням старших класів про чорнобильську трагедію (ВІДЕО)
18 Квітня14:38 Чорнобай: рятувальники провели протипожежні інструктажі із настоятелями храмів
18 Квітня14:21 Завершився третій обласний-зональний етап Всеукраїнського Фестивалю ДЮП (ВІДЕО)
18 Квітня13:01 У Городищі рятувальники нагадали місцевим жителям правила безпеки у весняно-літній період
18 Квітня12:32 Черкаський район: рятувальники нагадали священнослужителями та вірянам правила пожежної безпеки у період Великодня
18 Квітня09:00 “Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час другого туру виборів Президента України від ДСНС буде залучено близько 39 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки”, - Микола Чечоткін
17 Квітня16:35 Рятувальники Черкащини продовжують перевіряти безпечність виборчих дільниць
17 Квітня16:08 Кам`янка: рятувальники провели для учнів молодших класів пізнавальний «Урок безпеки»
17 Квітня10:15 Вітання начальника Управління із професійним святом – Днем пожежної охорони
17 Квітня09:02 Вітання Голови ДСНС України із професійним святом – Днем пожежної охорони (ВІДЕО)
Останні новини