ГоловнаОстанні новини22 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

На урок мужності до пожежно-рятувальної виставки Управління завітали учні Черкаської гімназії №9 (ВІДЕО)

Опубліковано: 22.04.2019, 12:19

На екскурсію до пожежно-рятувальної виставки Управління завітали учні 3-го класу Черкаської гімназії №9

Завідуючий виставки, Тимофій Андрійчук, ветеран пожежно-рятувальної справи, провівши маленьких відвідувачів експозиційними залами ознайомив із історичним шляхом пожежно-рятувальних формувань, особливостями різних напрямків діяльності, а також пожежно-технічним оснащенням сучасного рятувальника.

Аби сприймання інформації було легким та доступним, школярі мали чудову нагоду переглянути невеличкі соціальні відеофільми в яких розповідається про правила поведінки в різноманітних надзвичайних ситуаціях, наводяться кадри реальної бойової роботи рятувальників під час ліквідації різноманітних надзвичайних ситуацій.

Із неабияким зацікавленням юні відвідувачі виставки розглядали обладнання та інструменти, що використовуються пожежниками та рятувальниками як в теперішній час так і багато років тому, а також експозиції, в яких представлено захисний одяг, засоби індивідуального захисту, засоби зв'язку, вогнегасники, рятувальне обладнання – все необхідне для виконання рятувальних робіт.

Вичерпно відповідаючи на запитання учнів, рятувальники зауважували, що надзвичайну подію легше попередити, ніж ліквідовувати її наслідки, а тому необхідно знати та чітко дотримуватись правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Цікаві історії про героїчні вчинки вогнеборців, численні приклади мужності під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС не залишили байдужими жодного із присутніх.

Зі слів Тимофія Івановича, під час уроку діти почерпнули для себе багато цікавої та корисної інформації, і не лише тому, що зазирнули на мить у минуле, але й тому, що зрозуміли наскільки важливо дотримуватись правил безпечної поведінки в повсякденному житті.

1.jpg 2.jpg

3.jpg 5.jpg

4.jpg 6.jpg

7.jpg 8.jpg

 


   
Останні новини
21 Серпня14:55 Городище: рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки під час відпочинку в лісопаркових зонах
21 Серпня14:04 Чорнобаївські рятувальники закликають селян не спалювати суху рослинність
21 Серпня09:14 Канів: рятувальники поспілкувалися з дітьми щодо безпечного відпочинку на воді
21 Серпня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
20 Серпня12:07 м. Умань: рятувальники поділилися з малюками знаннями безпеки
20 Серпня10:54 Черкаський район: перед початком навчального року співробітники ДСНС перевіряють заклади освіти
20 Серпня08:30 Співробітники ДСНС закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах! (ВІДЕО)
16 Серпня12:35 «Нехай літо буде безпечним!» - з таким гаслом рятувальники Черкащини відвідали дитячий оздоровчий табір та садочок (ВІДЕО)
16 Серпня11:56 В Управлінні за участі представників ДСНС України відбулася робоча зустріч щодо реалізації стратегії реформування системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах області
16 Серпня09:27 Рятувальники Черкащини та представники влади об’єднують зусилля щодо попередження пожеж в екосистемах (ВІДЕО)
15 Серпня14:53 В області завершилися заняття з підмінними радіотелефоністами
15 Серпня14:30 Городище: рятувальники влаштували «свято безпеки» для дітей санаторію (ВІДЕО)
14 Серпня14:49 м.Городище: рятувальники поспілкувалися з відпочиваючими біля води
13 Серпня15:11 У Катеринополі в рамках перевірки відбулися спеціальні навчання щодо ліквідації умовної надзвичайної ситуації
13 Серпня15:00 У Каневі фахівці Служби порятунку провели рейд місцями відпочинку біля води
Останні новини