ГоловнаОстанні новини22 Травня, 2019р.
 Версія для друку

Тренувальний комплекс для рятувальників відвідали німецькі колеги-пожежні (ВІДЕО)

Опубліковано: 22.05.2019, 16:50

22 травня за планом підготовки офіцерського складу Управління ДСНС, на базі учбово-тренувального комплексу розташованого на території ДПРЗ-1 з охорони ПАТ «Азот», було проведено спеціальні заняття.

Метою занять було підвищення рівня індивідуальної підготовки під час відпрацювання пошукових робіт в теплодимокамері та проходження психологічної смуги з перешкодами.

Спеціально обладнані майданчики дозволяють рятувальникам максимально відчути атмосферу реальних подій. Це дозволяє в умовах наближених до тих, що є на місці надзвичайної події, напрацювати м‘язову та психологічну стійкість під час виконання ними спеціальних завдань.

«Оперативність, ефективність та професіоналізм – ось основні риси, які повинен мати кожен рятувальник. У нас створена багаторівнева, дієва система підготовки, яка передбачає постійне відпрацювання та тренування не лише для рядового, а й для керівного офіцерського складу, тому такі заняття залишаються важливим та дієвим фактором усієї системи підготовки», – прокоментував ці тренування заступник начальника з реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС у Черкаській області Олександр Горобець.

Переглянути навчання були запрошені і німецькі пожежні, які цими днями перебувають на Черкащині з робочим візитом. Крім учбово - тренувальних вправ, пов‘язаних із підготовкою рятувальників, гостям із Німеччини показали тренування збірної команди Управління з пожежно-прикладного спорту. Спортсмени команди Управління провели кілька показових вправ з підйому у вікно 4 поверху навчальної вежі.

На завершення навчань, німецькі колеги ознайомилися із пожежно-рятувальною технікою підрозділу. Особливу увагу привернув пожежний танк із імпульсною системою пожежогасіння.

 

1.jpg 3.jpg

5.jpg 4.jpg

6.jpg 7.jpg

8.jpg 12.jpg

13.jpg 14.jpg

16.jpg 18.jpg

20.jpg


   
Останні новини
14 Жовтня14:30 У Черкасах рятувальники взяли участь у святкових заходах з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та Дня українського козацтва
14 Жовтня14:03 УВАГА! Попередження про туман
14 Жовтня09:25 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
12 Жовтня13:53 Черкаський рятувальник узяв участь у ярмарку
12 Жовтня11:36 У Черкасах відбувся заключний зональний етап змагань Чемпіонату з пожежно-прикладних та професійних видів спорту
11 Жовтня16:16 В Управлінні пройшли урочистості з нагоди Дня захисника України
11 Жовтня14:33 Черкаси: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на одному із підприємств
11 Жовтня12:35 Рятувальники Звенигородщини провели громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»
10 Жовтня15:02 Канів: рятувальники нагадали місцевим жителям правила безпеки у разі знаходження вибухонебезпечних предметів
10 Жовтня14:59 Лисянський район: рятувальники нагадали селянам правила безпеки
10 Жовтня12:33 Митрополит Київський та Всієї України Епіфаній нагородив черкаських рятувальників
10 Жовтня12:03 На Донеччині відбулось урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Донецькою облдержадміністрацією та ДСНС
10 Жовтня12:01 Голова ДСНС Микола Чечоткін з робочим візитом відвідав Луганську область
10 Жовтня08:01 Управління ДСНС попереджає
9 Жовтня14:34 Монастирищенський район: рятувальники застерегли дітей від необачних дій
Останні новини