ГоловнаОстанні новини15 Серпня, 2019р.
 Версія для друку

В області завершилися заняття з підмінними радіотелефоністами

Опубліковано: 15.08.2019, 14:53

З 8 по 14 серпня на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління та пожежно-рятувальних підрозділів в м. Золотоноша, Умань, Звенигородка та Сміла із диспетчерами та посадовими особами, що виконують обов’язки підмінних радіотелефоністів, проведені класно-групові семінарські заняття.

Під час занять, метою яких є вдосконалення професійних навичок диспетчерського складу оперативно-координаційного центру та підрозділів Управління, присутніх ознайомили із вимогами наказів ДСНС України, а також керівними документами, що регламентують порядок організації діяльності оперативно-диспетчерської служби. З особовим складом організатори занять опрацювали питання щодо порядку дій диспетчера під час отримання повідомлення про подію, а також забезпеченні заходів, спрямованих на ефективне застосування сил і засобів при гасінні пожеж чи ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Значну увагу під час проведення занять було приділено спілкуванню диспетчерського складу з населенням, опрацюванню дзвінків щодо отримання інформаційно-довідкових матеріалів з питань цивільного захисту.  

Також розглядалися питання щодо особливостей функціонування підрозділів в пожежонебезпечний період, обміну інформацією зі службами взаємодії, використання засобів інформатизації та телекомунікації у повсякденній діяльності, психології поведінки диспетчера при спілкуванні з різними верстами населення.

По закінченню занять, усі учасники пройшли спеціальні тести та здали заліки.

002.jpg  004.jpg

006.jpg


   
Останні новини
13 Грудня07:05 УВАГА! Попередження про туман
12 Грудня16:47 Лисянський та Звенигородський райони: методична нарада за участі рятувальників та освітян
12 Грудня16:00 Відбулися командно-штабні навчання з питань реагування на загрози осінньо-зимового періоду
12 Грудня08:10 УВАГА! Попередження про туман
11 Грудня17:10 Умань,Черкаси та Канів: рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності в рамках “Тижня знань” (ВІДЕО)
10 Грудня16:58 Маньківський та Монастирищенський райони: рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності в рамках “Тижня знань”
10 Грудня15:47 "Комісія з розслідування пожежі в одеському коледжі до 20 грудня відзвітує Кабміну", - Сергій Яровий
10 Грудня15:39 Канів: рятувальники провели семінар для працівників соціального захисту
10 Грудня15:00 Рятувальники Черкащини розпочали роботу щодо організації позапланових перевірок протипожежного стану об'єктів з масовим перебуванням людей
10 Грудня14:28 Монастирище: «Будьте обережні з приладами опалення!» з таким проханням звернулися рятувальники до громадян
10 Грудня10:39 Звенигородка: рятувальники провели інструктаж з працівниками будинку - інтернат
10 Грудня10:00 Напередодні новорічних свят уманські рятувальники зустрілися із освітянами
9 Грудня16:55 Чорнобаївський, Уманський та Городищенський райони: рятувальники провели уроки безпеки для школярів (ВІДЕО)
9 Грудня08:00 Українські рятувальники вшанували загиблих в одеській трагедії (ВІДЕО)
8 Грудня00:00 Рятувальники нагадують правила безпеки під час експлуатації пічного опалення (ВІДЕО)
Останні новини