ГоловнаОстанні новини13 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

Умань: напередодні святкування Рош-Га-Шану рятувальники відпрацювали на культових спорудах меморіального комплексу Брацлавських хасидів спеціальні тактичні схеми (ВІДЕО)

Опубліковано: 13.09.2019, 15:21

У період з 29 вересня по 1 жовтня на території меморіального комплексу  Цадіка Нахмана в Умані, хасиди з усього світу будуть святкувати Рош-Га-Шан, новий рік за іудейським календарем. Участь у чисельних релігійних заходах в районному центрі Черкаської області планують взяти кілька десятків тисяч прочан. Для забезпечення основних питань безпеки та цивільного захисту населення в цей період, рятувальна служба розгорне в Умані спеціальний зведений загін. Завдання цього підрозділу забезпечити оперативне реагування на будь яку надзвичайну подію. Чергування та патрулювання у цілодобовому режимі будуть здійснювати 117 осіб особового складу. Це угрупування підсилене 26 одиницями пожежно-рятувальної техніки.

Одним із важливих останніх заходів підготовки загону до дій за призначенням є проведення спеціальних тактико-спеціальних навчань.

Чергові такі навчання на території меморіального комплексу пройшли 12 вересня. Під час тренування рятувальники відпрацювали кілька важливих тактичних схем оперативних дій на різноманітних об’єктах проведення релігійних заходів. В ході навчань рятувальники перевірили працездатність пожежних гідрантів та внутрішнього водопостачання. Провели контрольний забір води  із штучних водоймищ, оглянули наявні первинні засобів пожежогасіння. Серед завдань які за легендою навчань довелось відпрацьовувати підрозділам ДСНС були евакуація постраждалих з місць масового скупчення людей, бойове розгортання від основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, організація зв’язку між пожежно-рятувальними автомобілями.

Крім того у навчаннях взяли участь працівники медичної служби країни Ізраїль, газової служби, електричних мереж та поліції.

Контроль за навчаннями здійснювала спеціальна мобільна група представників ДСНС України на чолі із заступником директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації полковником служби цивільного захисту Петром Коротинським.

Характеризуючи навчання, Петро Андрійович особливу увагу рятувальників звернув на необхідність забезпечення рятування і евакуації людей у безпечне місце.

У свою чергу заступник начальник Управління з реагування на надзвичайні ситуації Олександр Горобець зазначив: «Щороку до Умані на святкування Рош-Га-Шана приїздить близько 30 тисяч прочан. Це у свою чергу створює велику пожежну та техногенну завантаженість. Лише у минулому році рятувальниками зведеного загону Управління, у взаємодії із працівниками Нацполіції та поліцією Ізраїлю вдалось попередити виникнення 17-ти пожеж. Тож і цього року нам потрібно продемонструвати свій професіоналізм та готовність діяти за будь яких умов».

624.jpg  853.jpg

815.jpg  145.jpg

610.jpg  441.jpg


   
Останні новини
18 Вересня16:43 Городищенські рятувальники провели профілактичний рейд житловим сектором
18 Вересня14:10 Канівський район: рятувальники із поліцією провели спільний рейд
18 Вересня12:40 Подяка за врятований будинок
18 Вересня11:25 Канівський район: рятувальники та поліцейські навчають дітей правилам безпеки
18 Вересня10:30 Рейтинг довіри українців до рятувальників ДСНС зріс до 64%
18 Вересня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
17 Вересня16:49 Черкаси: з нагоди Дня рятівника в Управлінні ДСНС відбулися урочисті заходи
17 Вересня16:26 Під час гасіння пожежі з покладами торфу ряд рятувальників отримали нагороди
17 Вересня14:30 Черкаси: на території аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС відбулися урочисті заходи, присвячені професійному святу, – Дню рятівника
17 Вересня14:10 Керівництво органів влади та силових структур вітало рятувальників із професійним святом
17 Вересня13:37 Президент України нагородив двох черкащан (ВІДЕО)
17 Вересня08:00 Соціальний проєкт до Дня рятівника! "Скажи їм дякую!"
17 Вересня07:10 Шановні колеги! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем рятівника!
16 Вересня16:02 м.Городище: рятувальники нагадують населенню про наслідки спалювання сухої трави
16 Вересня08:15 Під час святкування Дня міста групу черкаських рятувальників відзначено нагородами
Останні новини