ГоловнаОстанні новини13 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

Умань: напередодні святкування Рош-Га-Шану рятувальники відпрацювали на культових спорудах меморіального комплексу Брацлавських хасидів спеціальні тактичні схеми (ВІДЕО)

Опубліковано: 13.09.2019, 15:21

У період з 29 вересня по 1 жовтня на території меморіального комплексу  Цадіка Нахмана в Умані, хасиди з усього світу будуть святкувати Рош-Га-Шан, новий рік за іудейським календарем. Участь у чисельних релігійних заходах в районному центрі Черкаської області планують взяти кілька десятків тисяч прочан. Для забезпечення основних питань безпеки та цивільного захисту населення в цей період, рятувальна служба розгорне в Умані спеціальний зведений загін. Завдання цього підрозділу забезпечити оперативне реагування на будь яку надзвичайну подію. Чергування та патрулювання у цілодобовому режимі будуть здійснювати 117 осіб особового складу. Це угрупування підсилене 26 одиницями пожежно-рятувальної техніки.

Одним із важливих останніх заходів підготовки загону до дій за призначенням є проведення спеціальних тактико-спеціальних навчань.

Чергові такі навчання на території меморіального комплексу пройшли 12 вересня. Під час тренування рятувальники відпрацювали кілька важливих тактичних схем оперативних дій на різноманітних об’єктах проведення релігійних заходів. В ході навчань рятувальники перевірили працездатність пожежних гідрантів та внутрішнього водопостачання. Провели контрольний забір води  із штучних водоймищ, оглянули наявні первинні засобів пожежогасіння. Серед завдань які за легендою навчань довелось відпрацьовувати підрозділам ДСНС були евакуація постраждалих з місць масового скупчення людей, бойове розгортання від основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, організація зв’язку між пожежно-рятувальними автомобілями.

Крім того у навчаннях взяли участь працівники медичної служби країни Ізраїль, газової служби, електричних мереж та поліції.

Контроль за навчаннями здійснювала спеціальна мобільна група представників ДСНС України на чолі із заступником директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації полковником служби цивільного захисту Петром Коротинським.

Характеризуючи навчання, Петро Андрійович особливу увагу рятувальників звернув на необхідність забезпечення рятування і евакуації людей у безпечне місце.

У свою чергу заступник начальник Управління з реагування на надзвичайні ситуації Олександр Горобець зазначив: «Щороку до Умані на святкування Рош-Га-Шана приїздить близько 30 тисяч прочан. Це у свою чергу створює велику пожежну та техногенну завантаженість. Лише у минулому році рятувальниками зведеного загону Управління, у взаємодії із працівниками Нацполіції та поліцією Ізраїлю вдалось попередити виникнення 17-ти пожеж. Тож і цього року нам потрібно продемонструвати свій професіоналізм та готовність діяти за будь яких умов».

624.jpg  853.jpg

815.jpg  145.jpg

610.jpg  441.jpg


   
Останні новини
28 Лютого14:36 Рятувальники Жашківщини провели позапланове тренування
28 Лютого11:26 Транспортувати ймовірних інфекційних хворих на коронавірус будуть на спеціальному санітарному гелікоптері
27 Лютого15:07 Кам′янський район: рятувальники провели для дітей пізнавальний захід «Запобігти. Врятувати. Допомогти» (ВІДЕО)
27 Лютого13:59 У Черкасах відбулися масштабні навчання на обласній дитячій лікарні (ВІДЕО)
27 Лютого12:05 У Смілі рятувальники завітали на “Годину безпеки” до малят
27 Лютого11:43 Канівський район: рятувальники залучили молодь до профілактичної роботи (ВІДЕО)
26 Лютого16:19 В Умані посол Ізраїлю обговорив із рятувальниками питання безпеки (ВІДЕО)
26 Лютого15:34 У Христинівці рятувальники нагадали правила безпеки для фельдшерсько-акушерських пунктів (ВІДЕО)
26 Лютого14:50 Лисянка: рятувальники в місцях масового перебування людей розповсюдили попереджувальні листівки
26 Лютого12:29 У Черкасах відкривається цілодобова гаряча лінія для надання допомоги населенню
26 Лютого11:00 Шановні громадяни! Обігрівайте житло безпечно!
25 Лютого16:31 Городищенський та Христинівський райони: рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності
25 Лютого14:31 Христинівський район: рятувальники нагадали жителям села як діяти у випадку знаходження ВНП (ВІДЕО)
25 Лютого14:29 Тальнівський район: рятувальники ознайомили дітей з професійною діяльністю рятувальників
25 Лютого11:36 У Золотоноші рятувальники провели семінар з пожежної безпеки для аграріїв (ВІДЕО)
Останні новини