ГоловнаОстанні новини6 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Перевірено готовність до роботи в осінньо-зимовий період обласної мобільної групи реагування (ВІДЕО)

Опубліковано: 06.11.2019, 16:43

Голова обласної державної адміністрації Роман Боднар провів огляд сил та засобів обласної мобільної групи реагування, яка була розгорнута на території спортивно-оздоровчого комплексу Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та її готовність до дій за призначенням в осінньо-зимовий період.

Під час огляду голова адміністрації поспілкувався з керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту області та ознайомився з матеріально-технічною базою.

З огляду на широкий спектр завдань які доводиться вирішувати мобільним групам реагування останніми роками, до складу такого зведеного формування  також залучаються: служба із захисту сільськогосподарських тварин та рослин, інженерна спеціалізована служба, комунально-технічна спеціалізована служба, спеціалізована служба матеріального забезпечення, спеціалізована служба зв’язку і оповіщення, спеціалізована служба торгівлі та харчування, технічна спеціалізована служба, спеціалізована служба транспортного забезпечення та спеціалізована служба охорони публічного порядку.   

Загальна чисельність техніки та особового складу мобільних груп  оперативного реагування обласного та районного базування становить – 148 одиниць техніки, та – 846 фахівців.

Як свідчить досвід, у зимовий період такі групи єдиний ефективний механізм реагування на загрози об’єктам критичної інфраструктури. Наявність необхідних фахівців та техніки дозволяє оперативно усувати наслідки надзвичайних подій   техногенного та природного характеру.

Так, для прикладу, лише за зимовий період 2018-2019 року, на території області рятувальники здійснили 374 виїзди для рятування людей, що потрапили в сніговий полон та надали допомогу 1136 людям, серед яких більш, як 100 дітей.

За словами начальника Управління ДСНС України у Черкаській області генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Гвоздя, усі підрозділи служби, кожен фахівець, готові до оперативного реагування під час будь-яких надзвичайних ситуацій, надання необхідної допомоги населенню. - “Загалом, сили та засоби Управління державної служби з надзвичайних ситуацій перебувають у постійній готовності та у випадку погіршення погодних умов, загрозі населенню чи системам життєзабезпечення готові до дій за призначенням” - зазначив начальник Управління.

Завершуючи огляд сил та засобів мобільної групи, Голова обласної державної адміністрації, Роман Боднар зазначив, що він задоволений побаченим. - «Я побачив служби, які мають не лише достатньо фахівців, необхідну техніку та спорядження, а й укомплектовані сучасними зразками обладнання. Опираючись на ці сили, ми розраховуємо без суттєвих ускладнень для інфраструктури області пройти непростий зимовий період.»

540.jpg 423.jpg

819.jpg 809.jpg

 


   
Останні новини
28 Лютого14:36 Рятувальники Жашківщини провели позапланове тренування
28 Лютого11:26 Транспортувати ймовірних інфекційних хворих на коронавірус будуть на спеціальному санітарному гелікоптері
27 Лютого15:07 Кам′янський район: рятувальники провели для дітей пізнавальний захід «Запобігти. Врятувати. Допомогти» (ВІДЕО)
27 Лютого13:59 У Черкасах відбулися масштабні навчання на обласній дитячій лікарні (ВІДЕО)
27 Лютого12:05 У Смілі рятувальники завітали на “Годину безпеки” до малят
27 Лютого11:43 Канівський район: рятувальники залучили молодь до профілактичної роботи (ВІДЕО)
26 Лютого16:19 В Умані посол Ізраїлю обговорив із рятувальниками питання безпеки (ВІДЕО)
26 Лютого15:34 У Христинівці рятувальники нагадали правила безпеки для фельдшерсько-акушерських пунктів (ВІДЕО)
26 Лютого14:50 Лисянка: рятувальники в місцях масового перебування людей розповсюдили попереджувальні листівки
26 Лютого12:29 У Черкасах відкривається цілодобова гаряча лінія для надання допомоги населенню
26 Лютого11:00 Шановні громадяни! Обігрівайте житло безпечно!
25 Лютого16:31 Городищенський та Христинівський райони: рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності
25 Лютого14:31 Христинівський район: рятувальники нагадали жителям села як діяти у випадку знаходження ВНП (ВІДЕО)
25 Лютого14:29 Тальнівський район: рятувальники ознайомили дітей з професійною діяльністю рятувальників
25 Лютого11:36 У Золотоноші рятувальники провели семінар з пожежної безпеки для аграріїв (ВІДЕО)
Останні новини