ГоловнаОстанні новини6 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Перевірено готовність до роботи в осінньо-зимовий період обласної мобільної групи реагування (ВІДЕО)

Опубліковано: 06.11.2019, 16:43

Голова обласної державної адміністрації Роман Боднар провів огляд сил та засобів обласної мобільної групи реагування, яка була розгорнута на території спортивно-оздоровчого комплексу Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та її готовність до дій за призначенням в осінньо-зимовий період.

Під час огляду голова адміністрації поспілкувався з керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту області та ознайомився з матеріально-технічною базою.

З огляду на широкий спектр завдань які доводиться вирішувати мобільним групам реагування останніми роками, до складу такого зведеного формування  також залучаються: служба із захисту сільськогосподарських тварин та рослин, інженерна спеціалізована служба, комунально-технічна спеціалізована служба, спеціалізована служба матеріального забезпечення, спеціалізована служба зв’язку і оповіщення, спеціалізована служба торгівлі та харчування, технічна спеціалізована служба, спеціалізована служба транспортного забезпечення та спеціалізована служба охорони публічного порядку.   

Загальна чисельність техніки та особового складу мобільних груп  оперативного реагування обласного та районного базування становить – 148 одиниць техніки, та – 846 фахівців.

Як свідчить досвід, у зимовий період такі групи єдиний ефективний механізм реагування на загрози об’єктам критичної інфраструктури. Наявність необхідних фахівців та техніки дозволяє оперативно усувати наслідки надзвичайних подій   техногенного та природного характеру.

Так, для прикладу, лише за зимовий період 2018-2019 року, на території області рятувальники здійснили 374 виїзди для рятування людей, що потрапили в сніговий полон та надали допомогу 1136 людям, серед яких більш, як 100 дітей.

За словами начальника Управління ДСНС України у Черкаській області генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Гвоздя, усі підрозділи служби, кожен фахівець, готові до оперативного реагування під час будь-яких надзвичайних ситуацій, надання необхідної допомоги населенню. - “Загалом, сили та засоби Управління державної служби з надзвичайних ситуацій перебувають у постійній готовності та у випадку погіршення погодних умов, загрозі населенню чи системам життєзабезпечення готові до дій за призначенням” - зазначив начальник Управління.

Завершуючи огляд сил та засобів мобільної групи, Голова обласної державної адміністрації, Роман Боднар зазначив, що він задоволений побаченим. - «Я побачив служби, які мають не лише достатньо фахівців, необхідну техніку та спорядження, а й укомплектовані сучасними зразками обладнання. Опираючись на ці сили, ми розраховуємо без суттєвих ускладнень для інфраструктури області пройти непростий зимовий період.»

540.jpg 423.jpg

819.jpg 809.jpg

 


   
Останні новини
22 Листопада16:37 Черкаський район: рятувальники провели заняття з працівниками підприємств
22 Листопада16:17 Звенигородський район: рятувальники провели для діток Акцію «Запобігти Врятувати Допомогти»
22 Листопада10:39 Звенигородка: рятувальники провели інструктаж з працівниками прокуратури
22 Листопада10:38 Лисянкий район: рятувальники ознайомили школярів з професією рятувальника
22 Листопада08:30 На Черкащині розпочалися Всеукраїнські семінарські заняття із спеціалістами дослідно-випробувальних лабораторій системи ДСНС (ВІДЕО)
22 Листопада08:00 УВАГА! Попередження про посилення вітру
21 Листопада16:39 Уманський район: школярі познайомилися із представниками служб екстреного виклику
21 Листопада12:32 Рятувальники вшанували пам`ять українців, загиблих під час Революції Гідності
21 Листопада08:53 В області активно триває роз’яснювальна робота серед населення
20 Листопада16:13 Монастирищенський район: рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності в рамках “Тижня знань” (ВІДЕО)
20 Листопада15:02 Тальнівський район: рятувальники провели профілактичні бесіди з пацієнтами реабілітаційного центру
20 Листопада10:27 Христинівка: рятувальники провели інспектування захисних споруд щодо їх готовності для укриття населення
20 Листопада09:00 Рятувальники Черкащини активно проводять профілактичні рейди в житловому секторі
20 Листопада08:01 Увага! Попередження про туман
19 Листопада12:57 Смілянські рятувальники провели профілактичний рейд житловим сектором
Останні новини