ГоловнаОстанні новини12 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

м. Ватутіне: з органами управління та силами цивільного захисту проведені командно-штабні навчання

Опубліковано: 12.11.2019, 15:52

12 листопада у Ватутіному з органами управління та силами цивільного захисту міста були організовані та проведені командно-штабні навчання.

До проведення командно-штабних навчань залучався керівний склад органів управління цивільного захисту міста Ватутіне, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, евакуаційні органи всіх рівнів, місцеві спеціалізовані служби цивільного захисту, формування спеціалізованих служб системи цивільного захисту та обєктів господарювання.

Під час навчань заступник міського голови Юрій Кубявка, провів нараду з керівним складом цивільного захисту міста, на якій були заслухані начальники спеціалізованих служб міста, які доповіли про стан готовності органів управління сил та засобів цивільного захисту міста Ватутіне до дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Проведення командно–штабних навчань здійснювалось у два етапи: теоретичного та практичного, під час яких були відпрацьовані дії органів управління та сил цивільного захисту міста.

Під час практичної частини навчань силами міської мобільної групи були відпрацьовані дії щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру, де за умовами навчань в одній з квартир житлового будинку стався вибух газу, що призвело до руйнування трьох квартир та чисельних жертв серед населення.

На завершення виконання практичних вправ, учасники провели спільну нараду під час якої були проаналізовані дії кожної з служб а також розглянуті проблемні питання, які виникли під час навчань.

 

IMG_2554.jpg IMG_2588.jpg

IMG_2576.jpg DEE384F5-099D-4A2C-AB79-CACB91ADD3E4.jpeg

 


   
Останні новини
12 Грудня16:47 Лисянський та Звенигородський райони: методична нарада за участі рятувальників та освітян
12 Грудня16:00 Відбулися командно-штабні навчання з питань реагування на загрози осінньо-зимового періоду
12 Грудня08:10 УВАГА! Попередження про туман
11 Грудня17:10 Умань,Черкаси та Канів: рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності в рамках “Тижня знань” (ВІДЕО)
10 Грудня16:58 Маньківський та Монастирищенський райони: рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності в рамках “Тижня знань”
10 Грудня15:47 "Комісія з розслідування пожежі в одеському коледжі до 20 грудня відзвітує Кабміну", - Сергій Яровий
10 Грудня15:39 Канів: рятувальники провели семінар для працівників соціального захисту
10 Грудня15:00 Рятувальники Черкащини розпочали роботу щодо організації позапланових перевірок протипожежного стану об'єктів з масовим перебуванням людей
10 Грудня14:28 Монастирище: «Будьте обережні з приладами опалення!» з таким проханням звернулися рятувальники до громадян
10 Грудня10:39 Звенигородка: рятувальники провели інструктаж з працівниками будинку - інтернат
10 Грудня10:00 Напередодні новорічних свят уманські рятувальники зустрілися із освітянами
9 Грудня16:55 Чорнобаївський, Уманський та Городищенський райони: рятувальники провели уроки безпеки для школярів (ВІДЕО)
9 Грудня08:00 Українські рятувальники вшанували загиблих в одеській трагедії (ВІДЕО)
8 Грудня00:00 Рятувальники нагадують правила безпеки під час експлуатації пічного опалення (ВІДЕО)
7 Грудня10:37 Черкаські рятувальники провели практичні заняття в димокамері
Останні новини