ГоловнаОстанні новини11 Січня, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники відпрацьовують практичні навички, пов’язані із роботою в апаратах на стиснутому повітрі в середовищі, непридатному для дихання людини

Опубліковано: 11.01.2020, 11:03

Рятувальники Черкащини постійно шукають все нові і нові шляхи підвищення професійного рівня співробітників пожежно-рятувальних підрозділів, серед яких є не лише проведення протипожежних та тактико-спеціальних навчань і тренувань, а й здійснення заходів, пов’язаних із самопідготовкою та самовдосконаленням.

Як відомо, під час ліквідації наслідків надзвичайних подій та проведення пошуково-рятувальних робіт, рятувальникам часто доводиться працювати у складних за плануванням приміщеннях, до того ж практично постійно через сильне задимлення та відсутність освітлення майже навпомацки.

 Саме для вдосконалення фахівцями оперативно-рятувальної служби необхідних для такої роботи навичок, для особового складу пожежно-рятувальних частин міста були організовані спеціальні тренування із використанням апаратів для дихання.

Заняття під назвою «сліпі котята» відбулися у 2-й та 3-й державних пожежно-рятувальних частинах міста, де в якості задимлених лабіринтів димокамери організаторами були обрані приміщення пожежно-рятувальних частин. Суть вправи рятувальників полягала в тому, щоб вдягнувши апарати, в яких оглядові маски були повністю закриті чорним папером, упродовж контрольного часу, знайти та провести евакуацію умовного постраждалого.

За результатами занять, керівництво підрозділів визначило додаткові завдання, які необхідно буде виконати в системі професійної та службової підготовки. Водночас було наголошено, що такі тренування це черговий етап підготовки та індивідуального вдосконалення працівників аварійно-рятувальної служби, для підвищення загальної оперативності, професіоналізму та ефективності дій підрозділів на місці надзвичайної події.

Надалі, такі тренування надалі планується включити у систему підготовки рятувальників в усіх пожежно-рятувальних частинах області.

Snapshot_20.png Snapshot_19.png

IMG-cba84418f98ed6986403905d10a7ae42-V.jpg

 


   
Останні новини
14 Серпня08:00 Попередження про пожежну небезпеку
12 Серпня08:10 Співробітники ДСНС закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах (ВІДЕО)
10 Серпня14:39 Рятувальники наголошують на дотриманні правил пожежної безпеки в лісових масивах
8 Серпня17:24 Рятувальники забезпечують пожежну безпеку під час авіафестивалю
7 Серпня10:44 Кам'янка: рятувальники нагадали містянам про заборону спалювання сухої рослинності
6 Серпня10:27 Городищенський район: фахівці ДСНС вживають заходів щодо безпечного проведення жнивної компанії
6 Серпня08:21 У Шполі відбувся відбірковий етап конкурсу «Кращий начальник караулу»
5 Серпня08:16 У Городищі фахівці Служби порятунку нагадали громадянам про правила безпеки під час відпочинку біля води
4 Серпня11:23 Рятувальники проводять інформаційно-роз‘яснювальну роботу серед населення щодо безпечного перебування на воді (ВІДЕО)
1 Серпня10:41 В ДСНС відбулось розширене засідання Колегії за підсумками роботи впродовж 6 місяців 2020 року
31 Липня14:59 Пожежно-рятувальні підрозділи вдосконалюють навички гасіння лісових пожеж
30 Липня15:56 Фахівці Служби порятунку нагадали селянам як діяти у разі виявлення боєприпасів
30 Липня08:05 Фахівці ДСНС нагадують правила безпечного відпочинку на водоймах (ВІДЕО)
29 Липня11:42 Попередження про грози
29 Липня09:45 Черкаський район: рятувальники спільно з прикордонниками відпрацювали дії на випадок пожежі на авіатранспорті (ВІДЕО)
Останні новини