ГоловнаДіяльністьГромадські заходи та акціїТижні знань БЖД
 Версія для друку

ДІТЯМ – БЕЗПЕЧНІ КАНІКУЛИ!

 

Зазвичай, найбільше випадків травмування дітей виникає під час канікул, у цей час вони, залишившись наодинці, часто вдаються до сумнівних задоволень. Щоб зменшити трагічну статистику загибелі і травмування дітей, рятувальники постійно проводять профілактично-просвітницькі акції.

 Так, перед початком зимових та весняних канікул в усіх районах області проводяться уроки з безпеки життєдіяльності.

 Протягом уроку, вдаючись до нетрадиційних методів і впроваджуючи тонкощі педагогічної науки, представники Управління ДСНС разом із піротехніками аварійно-рятувального загону спецпризначення нагадують школярам, як поводитися під час канікул, аби вони видалися радісними і безтурботними. Через те, що весняний період приховує чимало загроз і небезпек, наприклад, у період льодоходу дуже крихка крига, та й вода іноді вимиває небезпечні предмети, співробітники ДСНС нагадали основні правила безпечної поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Піротехніки розповідають старшокласникам про вибухонебезпечні предмети й речовини, про тривожні виїзди бійців ДСНС, під час яких рятувальникам доводиться ризикувати власним життям. Також рятувальники нагадують школярам, як правильно поводитися під час виявлення вибухонебезпечних предметів, про їхню загрозу життю та здоров’ю.

Уроки безпеки, що постійно проходять за участю працівників ДСНС, не лише привертають увагу до можливих небезпек, а й поповнюють багаж знань дітей із питань безпечної поведінки. Таку співпрацю зі службою ДСНС освітяни схвалюють, адже питання збереження життя дітей має загальнодержавне значення. Загалом, прищеплення підростаючому поколінню навиків безпечної життєдіяльності — процес безперервний. Адже тільки спільними зусиллями батьків, педагогів і співробітників ДСНС можна не тільки донести до дітей основні постулати безпеки, а й допомогти їм усвідомити та навчитися застосувати ці знання на практиці.

    Твіт