ГоловнаДіяльністьГромадські заходи та акціїВсеукраїнський фестиваль ДЮП
 Версія для друку

Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

ОРГАНІЗАТОРИ

Організаторами Фестивалю виступають Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Добровільне пожежне товариство України за підтримки Міністерства освіти і науки України, інші зацікавлені установи та організації.

УЧАСНИКИ

Учасниками Фестивалю можуть бути дружини юних пожежних загальноосвітніх навчальних закладів.

Склад команди – 6 підлітків віком не старше 17 років.

Керівниками команди можуть виступати: педагог, тренер призначений керівником навчального закладу або відповідальним органом управління освіти (керівником команди може бути і закріплений за командою працівник ГУ МНС, представник ДПТ України).

Учасники Фестивалю повинні мати при собі документ, що засвідчує особу (паспорт або  учнівський квиток з фотокарткою, яка перекривається на 1/3 печаткою навчального закладу).

Для реєстрації дружин - учасниць Фестивалю до оргкомітету надаються:

У заявці вказується склад дружини-переможця, прізвище, ім'я та по батькові, вік усіх учасників, а також навчальний заклад, прізвище, ім'я та по батькові директора навчального закладу, керівника дружини (педагога або відповідального працівника управління (відділу) освіти) район, область.

УМОВИ ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

згідно діючого Положення про проведення Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежних.

За традицією проводиться "Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних".

Відповідно до статті 39, статті 41 Кодексу цивільного захисту України та на виконання Наказу № 1223/1057 від 27.09.2012 року Міністерства надзвичайних ситуацій України та Міністерства освіти і науки молоді та спорту України “Про затвердження Положення про Всеукраїнській фестиваль дружин юних пожежних”, формування культури безпеки життєдіяльності серед дітей та молоді організовується і здійснюється центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, спільно з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти і науки, громадськими організаціями шляхом проведення шкільних, районних(міських), обласних та всеукраїнських змагань з безпеки життєдіяльності, організовані Державною службою з надзвичайних ситуацій для дітей шкільного віку, у всіх областях України та столиці відбулися Всеукраїнські обласні фестивалі дружин юних пожежних.

Основним  завданням  всіх команд в областях і м. Києві є навчити молодь відповідальності за збереження життя та здоров'я людей, матеріальних цінностей від пожеж, правил пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності.

Справжнім випробуванням для юних рятувальників стають спортивні змагання, під час яких діти повинні вміло користуватися рятувальним спорядженням, швидко відповідати на запитання з основ медицини тощо. Виконання даних вправ вимагає від юних рятувальників неабиякої згуртованості та хорошої фізичної підготовки. Загалом яскраве відчуття свята, бажання перемогти, високий рівень підготовки – все вражає і створює особливу атмосферу свята, розкриває в учасників нові грані талантів та самореалізації, надихає на демонстрування всього найкращого, чого вони навчилися у процесі підготовки до змагань. На жаль, переможцями не можуть бути всі, отож журі вибирає найкращих.

Слід зазначити, що цей захід викликає чималий інтерес у громадян. А це свідчить про те, що професія рятувальника є дійсно важливою та цікавою для усіх верств населення.

    Твіт