ГоловнаДіяльністьГромадські заходи та акціїВ Управлінні ДСНС України у Черкаській області пройшов Всеукраїнський тиждень права
 Версія для друку

Щороку, у грудні місяці кожен громадянин та працівник в рамках Всеукраїнського тижня права робить безпосередній внесок на благо суспільства і співгромадян.

Цього року вже традиційно до проведення  загальнонаціонального тижня права долучилися і співробітники Управління ДСНС України у Черкаській області.

Під час правового тижня, який пройшов з 4 по 10 грудня юристи Управління проводили серед рятувальників лекції-бесіди та тематичні заходи. Окрім підвищення загального рівня правової культури, в ході Всеукраїнського тижня права було також акцентовано увагу на повазі до прав та свобод людини з боку посадових осіб і працівників служби. По завершенні кожної лекції усім присутнім були роздані законодавчі акти, що стосуються прав осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту під час проходження служби.

За словами завідувача юридичного сектору Управління Олени Євтушенко: «Правова освіта знаходиться у нашій країні ще на низькому рівні. Люди не знають своїх прав, не вміють їх відстоювати. Разом з тим усвідомлення своїх прав та вміння ними користуватись є невід’ємною частиною якісного життя. Ми будемо виправляти ситуацію і для цього проводиться Всеукраїнського тижня права»

«Тиждень права є чи не першим і чи не наймасштабнішим правовим заходом, який проводиться в Україні. Він узагальнює собою цілу низку соціально-значимих заходів і спрямований на утвердження в Україні правової держави, на підняття рівня правової культури, поваги до найвищих цінностей, які охороняються правом» - зауважила Олена Володимирівна.

До відома: Всеукраїнський тиждень права ініційовано 21 травня 2008 року Координаційною радою молодих юристів України, яка є консультативно-дорадчим органом Міністерства юстиції України. Згідно з Указом Президента України від 08.12.2008 № 1149/2008, враховуючи важливе значення правової освіти в розбудові України як правової держави, з метою виховання у громадян поваги до закону і прав людини, з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, започатковано проведення Всеукраїнського тижня права. Він проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році  Загальної декларації прав людини.

    Твіт