Контраст
Шрифт

Адміністративні послуги

Головне управління інформує, що на виконання ст. 57 Кодексу цивільного захисту України, Порядку подання та реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки (далі – Декларація), затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 05 червня 2013 року № 440 (далі – Порядок) (зі змінами), розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» (зі змінами), Головним управлінням ДСНС України у Черкаській області на даний час у період воєнного стану продовжується надання адміністративної послуги з реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

Відповідно до п. 2 Порядку Декларація заповнюється суб’єктом господарювання і подається ним або надсилається рекомендованим листом за місцем розташування об’єкта (об’єктів) нерухомості до адміністратора центру надання адміністративних послуг або ДСНС (дозвільного органу), або через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС.

Враховуючи зазначене вище інформуємо, що на даний час поновлено можливість надання Головним управлінням адміністративної послуги з реєстрації Декларації через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС.

Для подання Декларації через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС, вводиться в пошуку «Портал електронних послуг ДСНС». За допомогою електронного цифрового підпису здійснюється вхід в особистий кабінет, де в подальшому здійснюється заповнення та подача Декларації.

Щоб подати декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки в електронній формі перейдіть за посиланням https://e-services.dsns.gov.ua/.

До уваги суб’єктів господарювання !

Головне управління ДСНС України у Черкаській області інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2023 року № 690 “Деякі питання забезпечення функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки (далі - Постанова № 690) затверджено Порядок функціонування та ведення Державного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки та внесено зміни до Порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку (далі - Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року № 1030 “Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки”.

Постановою № 690 визначено, що функціонування Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки починається не пізніше ніж через три місяці з дня набрання її чинності.

Відповідно до пункту 21 Порядку, оператор протягом 60 календарних днів повторно проводить ідентифікацію відповідно до вимог Порядку також і у разі внесення змін до чинних або прийняття нових нормативно-правових актів у сфері діяльності, пов’язаної з об’єктами підвищеної небезпеки

Враховуючи вищевикладене, повідомляємо, що починаючи з 07 жовтня 2023 року, ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки буде проводитись виключно через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки за посиланням: http://e.dsns.gov.ua 

Головним управлінням ДСНС України у Черкаській області

Наказ №НС-406/68 від 16.11.2023 року "Про затвердження інформаційної та технологічної карток надання адміністративної послуги" 

технологічна картка адміністративних послуг з реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

інформаційна картка адміністративних послуг з реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

інформаційна карта адміністративної послуги з віднесення об'єкта до об'єкта підвищеної небезпеки з реєстрацією в Реєстрі

технологічна карта реєстрації об'єкта підвищеної небезпеки в Реєстрі

інформаційна карта адміністративної послуги з виключення  об'єкта підвищеної небезпеки з Реєстру

технологічна карта виключення об'єкта підвищеної небезпеки з Реєстру