Контраст
Шрифт

Консультаційний центр Головного управління

З метою організації, розвитку і поширення системи інформування та консультування населення з питань реалізації державної політики у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації надзвичайних ситуацій, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб, профілактики травматизму невиробничого характеру, державного нагляду (контролю) за додержанням та виконанням вимог законодавства у сферах пожежної і техногенної безпеки на регіональному рівні. Консультаційний центр має широкий спектр повноважень, в коло яких входить забезпечення якісного і доступного отримання громадянами адміністративних послуг.

Із серпня 2013 року Головне управління ДСНС України у Черкаській області, з метою інформування громадян з різних питань, що входять до компетенції ДСНС, у черкаському центрі адміністративних послуг було відкрито фаховий консультаційний центр.

Консультаційний центр має широкий спектр повноважень, в коло яких входить забезпечення якісного і доступного отримання громадянами адміністративних послуг. Крім цього, він націлений сприяти розвитку громадянської свідомості щодо особистої та колективної безпеки. Центр також бере участь в інформаційно-просвітницькій роботі та пропаганді знань серед населення з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, а також роз’яснення правил поведінки та дій в умовах нештатних ситуацій. 

Для забезпечення всіх вищевказаних завдань на території Черкаської області здійснює свою діяльність консультаційний центр на базі ЦНАПу.


Начальник:
Ткаченко Олег Олександрович
Call-центр (консультація): (0472) 33-07-01
Сайт: https://cnap.ck.ua/
Електронна пошта: [email protected]
Головний офіс: вул. Благовісна, 170
Поштова адреса: вул. Благовісна, 170, м. Черкаси, Черкаської області, 18000, Центр надання адміністративних послуг у м.Черкаси»
Міський транспорт: №7,33,114.

Для отримання цілодобової інформації ви можете звернутися  з мобільного на безкоштовні номери 101 та 112.

 

Також для отримання консультаційної допомоги Ви можете звернутися до Головного управління ДСНС України у Черкаській області, а саме м. Черкаси, вул. прикордонника Лазаренка,1.  Адміністративна будівля (перший поверх).

Транспорт: А 20; 33; 5; 115 (зупинка Руставі або прикордонника Лазаренка).

Електронна адреса: [email protected]